Ką pasiimti į kelionę autobusu

Malonus laisvalaikio praleidimas gali būti pasinaudojus autobusų nuoma Klaipėda ir iškeliavus į dominančią kelionę po Lietuvą ar netoli pajūrio. Tačiau ką pasiimti į tokią kelionę, kuri jau ir taip yra gana patogi? O ko neimti, kad tai nebūtų perteklius?

Pagalvėlę

Nuomos paslaugaAr tai būtų autobusų nuoma Klaipėda, ar skristumėte lėktuvu, visuomet yra verta pasiimti kaklo pagalvėlę. Ją galima imti pripučiamą, tuomet ji visiškai neužims vietos, arba gali imti paprastą su kažkokiu kimštu dalyku viduje. Kaklo pagalvėlė leis visuomet važiuoti patogiai, nevarginant savo kaklo ir sprando, kam yra didžiulis pavojus, kadangi kaklas ir sprandas pavargsta, kai norime nusnūsti sėdėdami ir galva tiesiog nusvyra į šoną. Kitu atveju, jeigu važiuojate specialiu autobusu, kuriam turite bilietą, arba jeigu skrendate lėktuvu, galite gauti pagalvėlę, tačiau kaina bus neadekvati – pati pagalvėlė parduotuvėje kainuos galbūt mažiau negu tai, kiek sumokėsite už vienos jos nuomą.

Ausines arba ausų kištukus

Skaityti toliau: Ką pasiimti į kelionę autobusu

Nekilnojamasis turtas Lietuvoje: kur investuoti?

Būstas PalangojeIšaugus nekilnojamo turto nuomos kainoms, kurias įtakojo euro įvedimas Lietuvoje, įsigyti nekilnojamojo turto šiandien yra ypatingai palanku. Todėl ypatingai butai Palangoje ir nekilnojamas turtas Lietuvos didmiesčiuose šiandien išgyvena vienus geriausių savo laikų, kai nuomos kainos gali nemenkai padidinti mėnesines pajamas. Nuomos kainą įtakoja, be abejo, įtakoja ne tik buto kokybė, tačiau ir jo vieta tiek Lietuvoje tiek ir pačiame mieste. Tačiau priešingai nei kitose Europos šalyse, Lietuvoje gyvenamųjų nuosavų namų nuomos pasiūla yra gan maža, palyginus su butais. Nutarėme iš arčiau apžvelgti tiek butų nuomos įpatumus Lietuvos miestuose.

Didmiesčiai bei kurortiniai miestai

Didžiausios butų nuomos kainos, kaip ne keista, vyrauja Lietuvos sostinėje Vilniuje. Tai ypatingai palanki vieta įsigyti nekilnojamo turto nuomai, mat akivaizdu – sostinę aplanko ne tik įvairūs turistai ir atvykėliai darbo reikalais, kuriuos domina trumpalaikė nuoma, tačiau kiekvienais metais miestas pritraukia naujų jaunų žmonių studentų – Vilniuje esti didelė gausa universitetų ir kolegijų. Įsigydami butą sostinėje niekada neapsiriksite, tačiau rekomenduojame atkrepti dėmesį į rajoną, kuriame planuojate pirkti butą. Aplenkite aukšto nusikalstamo lygio rajonus, kaip pavyzdžiui stoties rajonai ir rinkitės arčiau centro ar bent vieno iš didžiųjų universitetų esantį nekilnojamąjį turtą.

Skaityti toliau: Nekilnojamasis turtas Lietuvoje: kur investuoti?

Kaip saugoti kompiuterį

Ar ir jums didžiausią baimę kelia mintis, kad gali prireikti mac repair London? Turbūt suprantate, kad laptop repairs gali kainuoti nedaug, tačiau didžiausias nepatogumas bus tas, kad kažkuriam laikui neteksite savo kompiuterio. Be kompiuterio šiais laikais mes jau negalime beveik nieko. Ypač, jeigu dirbame kažkokį darbą, susijusį su kompiuterinėmis technologijomis. O kaip gi kitaip – juk dauguma darbų dabar yra prie kompiuterio, nesvarbu, ar dirbsi Londone, ar Vilniuje. Tačiau mes visi galime kai ką padaryti, kad nereikėtų taip bijoti remonto, kad kompiuteris mums dirbtų ilgiau.

Saugokite aušintuvą

MACVienas iš dažniausiai nutinkančių kompiuteriams dalykų, tai yra perkaitimas. Jeigu savo nešiojamą kompiuterį apverstumėte, pamatytumėte ant apačios tokias groteles, tai yra, tam tikrą ventiliatorių. Jis aušina procesorių ir yra būtinas kompiuteriui. Tačiau kokios mažos tos grotelės, ir kaip nedaug oro patenka per jas. Kaip pastebite, yra ir toks tinklelis, kuris sulaiko nešvarumus. Jeigu nesaugote kompiuterio, tas tinklelis labai greitai užsikemša, o ir į pačius kompiuterio vidurius vis tiek neišvengiamai patenka visokių dulkių bei kitokių nešvarumų. Kad taip nenutiktų, turite stengtis saugoti tą aušintuvą. Niekada nedėti kompiuterio ant kažkokio kilimo, pledo, pūkuotos vietos. Apskritai reikia dėti kompiuterį tik ant visiškai sausos, lygios, švarios, nedulkėtos vietos, o patalpa turi būti vėdinama, o ne kaip koks dulkių sandėlys. Jeigu jūsų kompiuteris labai greitai kaista, tai net ir vėdinimo to gali neužtekti. Tada dar galima nusipirkti specialų aušinimo padą, kuris leis kompiuteriui ilgiau išlikti gyvybingu.

Saugokite nuo maisto ir vandens

Skaityti toliau: Kaip saugoti kompiuterį

Vestuvių stalo įvertinimas

Vasara – vestuvių metas, kai ne vieno valgomojo stalai nukrauti baltomis puokštėmis ir brangiausiu maistu. Jeigu žiemą čia atsiduria kalėdinis maistas, tai vasarą gali pasigirti, kad buvai bent vienose vestuvėse. Man teko sudalyvauti net dvejose – draugės ir brolio. Pabandysiu papasakoti, kaip atrodė vaišės brolio vestuvėse, nors kai kur palyginimui galbūt pasitelksiu ir draugės vaišių stalo pasirinkimą.

Saldus stalas

Kažkaip taip jau surėdytos mano smegenys, kad pirmiausiai prisimenu, kaip atrodė valgomojo stalai, kurie buvo nukrauti saldžiomis vaišėmis. Niekada nebuvau mėgėja visokių aštrių jautienų ir avienų, tačiau štai joks šokoladas, joks saldumynas man neprasprūsdavo pro akis nepastebėtas. Apie tai noriu papasakoti ir kaip atrodė mano pamatytas ir paragautas saldus stalas.

Stalai valgiamsPas brolį buvo viskas tikrai gana tradiciniu būdu. Čia buvo galima rasti gaivos, kitaip vadinamos punšu, su plaukiojančia apelsino skiltele ir vyšnia, besiridinėjančia ant stiklo dugno. Taip pat čia buvo nuostabus tradicinis skanumynas – šimtalapis. Nežinau kodėl, bet jis tikrai yra be proto brangus, man atrodo, kilogramas kainuoja vos ne dvidešimt eurų. Turint omeny, kad šis didelis daiktas svėrė tikrai kokia dešimt kilogramų, galiu įtarti, kad jau vien dėl jo buvo vestuvės gana brangios. Taip pat buvo galima rasti puikių kaimiškų spurgų, kurias iškepė uošviai. Aišku, čia buvo ir kalnai visokių saldainių, sausainių ir kitokių dalykų, kurių vos tik paragavusi norisi pakartoti. Pavyzdžiui, pas draugė viskas buvo neva skoningiau. Vietoje spurgų buvo tokios kiniškos mažos spurgytės su banano kąsniu viduje. Taip pat buvo kažkokių gražiai atrodančių stilingų putėsių, kurių beveik niekas nesiryžo valgyti. Atsigerti buvo galima taip pat neįprasto, kažkokio gazuoto japoniško jogurto. Kadangi vertinu labiau skanumą, negu skonį, todėl man labiau patiko tradicinis ir gardus brolio vaišių stalas.

Įprasti patiekalai

Skaityti toliau: Vestuvių stalo įvertinimas

Ekskursija į Druskininkus

Su mokykla pagaliau susiorganizavome ilgai lauktą kelionę į Druskininkus. Kai skaičiavau biudžetą, paaiškėjo, kad visai ne mikroautobusu nuoma Vilniuje atsiėjo daugiausiai, o visas maistas, kurį mokiniai turėjo susipirkti ir vežtis į kelionę. Tačiau, kai mūsų tiek daug, tai ir pati kelionė vis tiek nebuvo brangi. Visi liko patenkinti ir galėjo po to pasidžiaugti gausybe nuostabių įspūdžių.

Transportas

Ekskursijų organizavimasPirmiausiai reikėjo planuoti, kokiu autobusu ar mikroautobusu važiuosime. Buvo svarstymų, kad gal galėtų vežti mašinomis tėveliai. Kažkas sakė, kad dirbantis Vilniuje turi kažkokį darbinį talpų automobilį. Visgi, vaikų, užsiregistravusių į kelionę ir norinčių vykti kartu buvo nemažai, net iki penkiolikos. Taigi, buvo aišku, kad neapsimoka važiuoti kažkokiomis atskiromis mašinomis, ir visgi mikroautobusu nuoma Vilniuje būtų pats efektyviausias variantas. Kaip tarėme, taip ir padarėme. Susiradome tokią įmonę, kuri teikia nuomos paslaugas ir paprasčiausiai išsinuomojome tai, kas mums pasirodė geriausia. Mokiniams susėdus išgirdome daug teigiamų atsiliepimų, nes visiems buvo labai patogu. Be to, kitaip nei anksčiau, puikiai veikė automobilyje ir kondicionieriai, ir visa muzikinė sistema, grojanti muziką. Kaip buvome anksčiau susitarę, visi vaikai vežėsi įvairių muzikinių diskų. Juos leidome grotuve ir kiekvienas turėjo progą išgirsti savo mėgstamus atlikėjus.

Druskininkai

Skaityti toliau: Ekskursija į Druskininkus