Ką pasiimti į kelionę autobusu

Malonus laisvalaikio praleidimas gali būti pasinaudojus autobusų nuoma Klaipėda ir iškeliavus į dominančią kelionę po Lietuvą ar netoli pajūrio. Tačiau ką pasiimti į tokią kelionę, kuri jau ir taip yra gana patogi? O ko neimti, kad tai nebūtų perteklius?

Pagalvėlę

Nuomos paslaugaAr tai būtų autobusų nuoma Klaipėda, ar skristumėte lėktuvu, visuomet yra verta pasiimti kaklo pagalvėlę. Ją galima imti pripučiamą, tuomet ji visiškai neužims vietos, arba gali imti paprastą su kažkokiu kimštu dalyku viduje. Kaklo pagalvėlė leis visuomet važiuoti patogiai, nevarginant savo kaklo ir sprando, kam yra didžiulis pavojus, kadangi kaklas ir sprandas pavargsta, kai norime nusnūsti sėdėdami ir galva tiesiog nusvyra į šoną. Kitu atveju, jeigu važiuojate specialiu autobusu, kuriam turite bilietą, arba jeigu skrendate lėktuvu, galite gauti pagalvėlę, tačiau kaina bus neadekvati – pati pagalvėlė parduotuvėje kainuos galbūt mažiau negu tai, kiek sumokėsite už vienos jos nuomą.

Ausines arba ausų kištukus

Kai kurie žmonės negali pakęsti aplinkos garsų: triukšmo, aplink grojančios muzikos, kitų žmonių kalbų, mašinos ūžimo. Tačiau visada yra priešnuodis: galimybė tiesiog užsidėti ausines ir važiuoti patogiai su jomis, nejaučiant jokio diskomforto. Taigi, gal ir jūs esate tas žmogus, kuriam reikėtų įsidėti į kelionę ausų kištukus. Su jais nieko negirdėsite ir galėsite miegoti net ir triukšmingoje aplinkoje.

Pledą

Gal turėsite poreikį apsikloti, jeigu esate linkęs šalti tuomet, kai kitiems jau būna per karšta. Pasiimti pledą – niekada ne bloga idėja. Visada tik gera, tad vertėtų ir jums būti už ją ir įsigyti patogų, mielą, gražų pledą, su kuriuo galėtumėte jaustis tikrai gerai. Galima rinktis kažką, kas užimtų kuo mažiau vietos, visgi nesinori imti didžiausio bagažo. Kelionėje autobusu jums nereikės jo neštis, bet galbūt vėliau norėsite kažkur išlipti ir eiti su visu savo turtu.

Gėrimų ir sveikų užkandžių

Keliaujant autobusu lengva į pilvą prisikimšti nesąmonių. Gal tai ateina iš vaikystės prisiminimų, kada važiuodavote į keliones su klase ir turėdavo šokolado, traškučių ir kitų jums skanių dalykų, kurių leisdavo nusipirkti tėvai. Be to, kelionėje autobusu gali pasidaryti nuobodu. Ieškosite būdų, kaip prasiblaškyti, ir štai nuspręsite, kad būtent maistas galėtų geriausiai padėti tą padaryti. Knygą, planšetę, telefoną ar kažką kito įdomaus pasiėmę mažiau nuobodžiausite, nereikės be reikalo valgyti. O užkandžių geriau pasiimti sveikų – vaisių ir daržovių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *