Ekskursija į Druskininkus

Su mokykla pagaliau susiorganizavome ilgai lauktą kelionę į Druskininkus. Kai skaičiavau biudžetą, paaiškėjo, kad visai ne mikroautobusu nuoma Vilniuje atsiėjo daugiausiai, o visas maistas, kurį mokiniai turėjo susipirkti ir vežtis į kelionę. Tačiau, kai mūsų tiek daug, tai ir pati kelionė vis tiek nebuvo brangi. Visi liko patenkinti ir galėjo po to pasidžiaugti gausybe nuostabių įspūdžių.

Transportas

Ekskursijų organizavimasPirmiausiai reikėjo planuoti, kokiu autobusu ar mikroautobusu važiuosime. Buvo svarstymų, kad gal galėtų vežti mašinomis tėveliai. Kažkas sakė, kad dirbantis Vilniuje turi kažkokį darbinį talpų automobilį. Visgi, vaikų, užsiregistravusių į kelionę ir norinčių vykti kartu buvo nemažai, net iki penkiolikos. Taigi, buvo aišku, kad neapsimoka važiuoti kažkokiomis atskiromis mašinomis, ir visgi mikroautobusu nuoma Vilniuje būtų pats efektyviausias variantas. Kaip tarėme, taip ir padarėme. Susiradome tokią įmonę, kuri teikia nuomos paslaugas ir paprasčiausiai išsinuomojome tai, kas mums pasirodė geriausia. Mokiniams susėdus išgirdome daug teigiamų atsiliepimų, nes visiems buvo labai patogu. Be to, kitaip nei anksčiau, puikiai veikė automobilyje ir kondicionieriai, ir visa muzikinė sistema, grojanti muziką. Kaip buvome anksčiau susitarę, visi vaikai vežėsi įvairių muzikinių diskų. Juos leidome grotuve ir kiekvienas turėjo progą išgirsti savo mėgstamus atlikėjus.

Druskininkai

Visi labai norėjo į Druskininkų vandens parką, tai atrodė didžiausia atrakcija. Bet mes žinojome, kad ten vaikai išeikvos daugiausiai energijos, todėl po parko jau nebenorės nieko daugiau. Tad pirmiausiai suplanavome nuvažiuoti į Grūto parką, ir tik paskui į vandens. Mums, auklėtojoms, dar naudingiau – vaikai jau būna išsidūkę, ta mažesnė tikimybė, kad kaip nutrūktgalviai čiuoš nuo tramplinų, darys pavojingus dalykus.

Pirmiausiai su mikroautobusu ir atvažiavome į Grūto parką. Dar kartą pasidžiaugėme, kad ši mikroautobusu nuoma Vilniuje mums suteikė geras sąlygas, nes tie, kurie norėjo, galėjo neiti į parką ir likti mašinoje. Taip būna retai, bet kartais vaikai nenori aplankyti visų vietų, kur juos nusiveži. Kas dėl to kaltas? Dažniausiai taip nutinka tada, kai jie jau būna lankę tas vietas su tėveliais. Pavyzdžiui, net trys vaikai jau buvo lankęsi Grūto parke, ir nenorėjo eiti su visais. Todėl viena atsakinga auklėtoja su jais liko automobilyje, ir ten praleido laiką. Visi kiti išsilakstė po mišką. Matėsi, kad didesnį įspūdį visiems darė nedidelis zoologijos sodas, jame esanti meška, taip pat zebras. Na, o statulos galbūt labiau patiko auklėtojoms, puikiai žinančioms tų statulų istoriją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *