Kaip saugoti kompiuterį

Ar ir jums didžiausią baimę kelia mintis, kad gali prireikti mac repair London? Turbūt suprantate, kad laptop repairs gali kainuoti nedaug, tačiau didžiausias nepatogumas bus tas, kad kažkuriam laikui neteksite savo kompiuterio. Be kompiuterio šiais laikais mes jau negalime beveik nieko. Ypač, jeigu dirbame kažkokį darbą, susijusį su kompiuterinėmis technologijomis. O kaip gi kitaip – juk dauguma darbų dabar yra prie kompiuterio, nesvarbu, ar dirbsi Londone, ar Vilniuje. Tačiau mes visi galime kai ką padaryti, kad nereikėtų taip bijoti remonto, kad kompiuteris mums dirbtų ilgiau.

Saugokite aušintuvą

MACVienas iš dažniausiai nutinkančių kompiuteriams dalykų, tai yra perkaitimas. Jeigu savo nešiojamą kompiuterį apverstumėte, pamatytumėte ant apačios tokias groteles, tai yra, tam tikrą ventiliatorių. Jis aušina procesorių ir yra būtinas kompiuteriui. Tačiau kokios mažos tos grotelės, ir kaip nedaug oro patenka per jas. Kaip pastebite, yra ir toks tinklelis, kuris sulaiko nešvarumus. Jeigu nesaugote kompiuterio, tas tinklelis labai greitai užsikemša, o ir į pačius kompiuterio vidurius vis tiek neišvengiamai patenka visokių dulkių bei kitokių nešvarumų. Kad taip nenutiktų, turite stengtis saugoti tą aušintuvą. Niekada nedėti kompiuterio ant kažkokio kilimo, pledo, pūkuotos vietos. Apskritai reikia dėti kompiuterį tik ant visiškai sausos, lygios, švarios, nedulkėtos vietos, o patalpa turi būti vėdinama, o ne kaip koks dulkių sandėlys. Jeigu jūsų kompiuteris labai greitai kaista, tai net ir vėdinimo to gali neužtekti. Tada dar galima nusipirkti specialų aušinimo padą, kuris leis kompiuteriui ilgiau išlikti gyvybingu.

Saugokite nuo maisto ir vandens

Kitas kompiuterio priešas numeris vienas – maistas ir vanduo. Turite labai saugoti jį nuo maisto ir vandens. Dėl to yra labai blogas įprotis būti sau namuose ir valgyti prie kompiuterio kažkokį maistą. Trupiniai juk taip greitai visur pasklinda į šalis. Kai tik kandate kokį nors sausainį ar vaflį, jūsų juodi marškiniai iškart apibyra trupiniais. Taip pat jie nukrenta ir ant kompiuterio, jei jis šalia, tad neignoruokite to. O vanduo apskritai gali akimirksniu sugadinti kompiuterį.

Venkite smūgių

Nuo smūgių apsaugos apdairus elgesys. Nemanykite, kad kompiuteris yra jūsų kūno dalis, kuri savaime pasitrauks, einant pro siaurą durų staktą. Taip pat nemėtykite jo niekada. Ir žinoma turėkite jam tinkamą dėklą, kuris apsaugotų nuo galimų smūgių, jeigu tokių netyčia pasitaikytų, kaip nors netyčia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *