Nuotakos puokštė – ką pasirinkti?

Artėjant vestuvėms, kiekviena būsima nuotaka susimąsto ir apie puokštę. Ją galima iš anksto užsisakyti iš https://memeliogeles.lt, tačiau kaip žinoti, ko jūs norite? Štai keletas aspektų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį, renkantis puokštes vestuvėms.

Atskirti nuotakos puokštę ir gėles dekorui

Vestuvių erdvėms tiks ir puokstes dezutese, kurias galima bus patogiai sudėlioti ant stalų ar kitose vietose. Taupantys žmonės gali, kad ir paimti butelį skaidrų ir į jį primerkti lauko gėlių, tačiau ir tam ne visi turės sąlygų. O štai puokstes dezutese – iotin patogus pasirinkimas tiems, kas nori tiesiog patogiai sudėti gėles visur, kur reikia, ir dėl nieko nesirūpinti.

Gėlės turi laikyti bent 8 valandas

MemelisTiek vestuvinė puokštė, tiek, juo labiau šventės dekorui, puokštė turi atlaikyti vestuves. Kartais žmonės pasižiūri į nuotraukas gražių gėlių ir tam tikro dalyko užsinori. Tačiau nepagalvoja, kad tai buvo naudota fotosesijai, bet ne ilgos trukmės šventėms. Gėlės svarbu nuotraukoms – juk praėjus didesniam laiko tarpui, žvelgdami į nuotraukas matysime, kaip viskas atrodė per vestuves ir norėsime tų gražių dekoracijų. Dėl to ir norisi, kad būtų parinktos kuo gražesnės gėlės, tačiau ir kuo ilgiau išliekančios, kad bent nuotraukose būtų dar nenuvytusios.

Finansinės galimybės yra daugiau negu norai

Skaityti toliau: Nuotakos puokštė – ką pasirinkti?

Apie stogo šiltinimą

KSKNorint, kad statybos pasibaigtų sėkmingai, turi būti padaromi termoviziniai tyrimai, parodantys, kur eina šaltis, padaromas pilnas apšiltinimas, hermetinimas ir galiausiai atliekamas namo pridavimas. Viena iš šiltinimo problemų – stogo šiltinimas. Tai atsakingas ir sunkus darbas, reikalaujantis ypatingo kruopštumo. Apie stogo šiltinimą, kuris būtinas, norint, kad namo pridavimas būtų sėkmingas, kalbamės su patyrusiu stogdengiu.

Ar dažnai tenka tik šiltinti stogus?

Ne. Dažniausiai būna pilnas darbų sąrašas ir reikia padaryti daugiau dalykų. Kartais gal ir pasitaiko, bet labai retai.

Koks stogo šiltinimo procesas?

Labai jis priklauso nuo to, ar stogas keičiasi naujai, ar pelėpė įrengta, ar neįrengta. Jeigu palėpė įrengta, tai šildosi nuėmus stogą, kad nereikėtų viduje nieko ardyti. Tada apsišildoma tokiu stogui, koks yra gegnės lotas – nuo 10 iki 15 cm. Tai standartas. Bet jeigu stogas jau yra padarytas, ir reikia tik apšiltinti, o palėpė neįrengta, tada šiltinimas eina iš vidaus. Tačiau tam reikia būti gerai pasiruošus. Gegnės turi būti standartiškai sudėta pagal vatą, kitu atveju, tektų daug labai pjaustyti. O kuo daugiau pjaustai, tuo daugiau atsimeta vatos. Kai šiltina statybininkai, jie dažniausiai nusiperka daug siūlo, deda vatą ir siūlu įstrižainėmis perrašinėja, kad ji neiškristų?

Skaityti toliau: Apie stogo šiltinimą

„Chloe chloe” – Egiptietiška aistra ir prancūziškas rafinuotumas

Galime sakyti, kad tik pliauškiam niekus, kalbėdami apie aromatų istoriją, tačiau skirtingi kvepalai siunčia skirtingą žinutę. Suprasdami kas įvairias kvapų kompozicijas uždaro buteliuke ir ką tai simbolizuoja, patys galėsime nusiųsti tinkamą žinutę aplinkiniams. Juolab, artėja dovanų metas. Matyt, seniui šalčiui jau reikia pagalbos.

Pokario metai

Egiptietė Gaby Aghion kupina jaunatviško polėkio ir vilčių atvyko į Paryžių. Nuo 1945 m. ji kūrė stilingus drabužius moterims. Atidarė drabužių ateljė ir per kelis metus pribloškė Paryžių. Jos mados namai išgarsėjo, atnešė šlovę bei finansinį stabilumą. Tad laukė nauji iššūkiai.

ChloePirmieji chloe kvepalai buvo sukurti 1973 m. Išraiškingas gėlių charakteris pergalingai atvėrė kvapų industrijos duris ir pakeitė iki šiol formuotą supratimą apie aromatus.

Populiariausi kvapai

Chloe kvepalai atsiliepimai yra vieni geriausių. Daugelis aromatus renkasi kaip dovanas artimiausiems, kiti – norėdami save apdovanoti.

Skaityti toliau: „Chloe chloe” – Egiptietiška aistra ir prancūziškas rafinuotumas