„Chloe chloe” – Egiptietiška aistra ir prancūziškas rafinuotumas

Galime sakyti, kad tik pliauškiam niekus, kalbėdami apie aromatų istoriją, tačiau skirtingi kvepalai siunčia skirtingą žinutę. Suprasdami kas įvairias kvapų kompozicijas uždaro buteliuke ir ką tai simbolizuoja, patys galėsime nusiųsti tinkamą žinutę aplinkiniams. Juolab, artėja dovanų metas. Matyt, seniui šalčiui jau reikia pagalbos.

Pokario metai

Egiptietė Gaby Aghion kupina jaunatviško polėkio ir vilčių atvyko į Paryžių. Nuo 1945 m. ji kūrė stilingus drabužius moterims. Atidarė drabužių ateljė ir per kelis metus pribloškė Paryžių. Jos mados namai išgarsėjo, atnešė šlovę bei finansinį stabilumą. Tad laukė nauji iššūkiai.

ChloePirmieji chloe kvepalai buvo sukurti 1973 m. Išraiškingas gėlių charakteris pergalingai atvėrė kvapų industrijos duris ir pakeitė iki šiol formuotą supratimą apie aromatus.

Populiariausi kvapai

Chloe kvepalai atsiliepimai yra vieni geriausių. Daugelis aromatus renkasi kaip dovanas artimiausiems, kiti – norėdami save apdovanoti.

Didelio populiarumo sulaukė 2005 m. išleista kolekcija. Iš jos love chloe kvepalai ir kvepalai see by chloe, kvepalai chloe love story pasižymėjo viliojančiu prancūzišku subtilumu ir moteriška elegancija.

Chloe kvepalai atsiliepimai sako, kad ieškantiems universaliausių aromatų patiks chloe kvepalai kristiana kolekcija.

Pirkėjo gudrybių rinkinukas

Kiekvienas parduotuvėje nekartą apsilankęs žmogus greitai perpranta pirkimo taisykles. Išpardavimai, akcijos – tik pradžia. Chloe love kvepalai kaina dažnai lyginama pagal pirkimo vietą. Tarkim, chloe kvepalai kristiana kaina gali skirtis nuo to kiek kainuoja chloe kvepalai internetu.

Pirma gudrybė: chloe kvepalai pigiau perkami internete. Todėl atlikite interneto „šturmą”. Čia šimtu procentų galioja produkto grąžinimo garantija, o gaminys pirkėją pasiekia per kelias dienas.

Antra gudrybė: Šventinis chaosas įtraukia ir parduotuvių savininkus. Todėl chloe kvepalai parduodami pigiau. Naudokitės palankiomis progomis.

Trečia gudrybė: Apie Didžiųjų metų švenčių dovanas verta pasvarstyti iš anksto, mažiausiai likus dviem savaitėms iki Kalėdų. Todėl nesnauskite ir pačiupkite geriausius kąsnelius. Juolab, chloe kvepalai yra išperkami žaibiškai.

Ketvirta gudrybė: Jeigu nežinote kurį kvapą pasirinkti arba išrinkti išbandykite testerius. Tarkim, chloe kvepalai internetu yra parduodami ir mėginukuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *