Nuotakos puokštė – ką pasirinkti?

Artėjant vestuvėms, kiekviena būsima nuotaka susimąsto ir apie puokštę. Ją galima iš anksto užsisakyti iš https://memeliogeles.lt, tačiau kaip žinoti, ko jūs norite? Štai keletas aspektų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį, renkantis puokštes vestuvėms.

Atskirti nuotakos puokštę ir gėles dekorui

Vestuvių erdvėms tiks ir puokstes dezutese, kurias galima bus patogiai sudėlioti ant stalų ar kitose vietose. Taupantys žmonės gali, kad ir paimti butelį skaidrų ir į jį primerkti lauko gėlių, tačiau ir tam ne visi turės sąlygų. O štai puokstes dezutese – iotin patogus pasirinkimas tiems, kas nori tiesiog patogiai sudėti gėles visur, kur reikia, ir dėl nieko nesirūpinti.

Gėlės turi laikyti bent 8 valandas

MemelisTiek vestuvinė puokštė, tiek, juo labiau šventės dekorui, puokštė turi atlaikyti vestuves. Kartais žmonės pasižiūri į nuotraukas gražių gėlių ir tam tikro dalyko užsinori. Tačiau nepagalvoja, kad tai buvo naudota fotosesijai, bet ne ilgos trukmės šventėms. Gėlės svarbu nuotraukoms – juk praėjus didesniam laiko tarpui, žvelgdami į nuotraukas matysime, kaip viskas atrodė per vestuves ir norėsime tų gražių dekoracijų. Dėl to ir norisi, kad būtų parinktos kuo gražesnės gėlės, tačiau ir kuo ilgiau išliekančios, kad bent nuotraukose būtų dar nenuvytusios.

Finansinės galimybės yra daugiau negu norai

Renkantis gėles vestuvėms vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad finansinės galimybės galbūt yra kur kas svarbesnis dalykas negu norai. Reikia įsivardinti savo biudžetą: kiek iš tiesų galite skirti būtent šiai savo šventei. Tai leis suprasti ir, ką dėl jos galite padaryti. Ar galite pilnai viską patikėti į floristų rankas, ar tam tikrus dalykus turite daryti patys, o dalį dalykų pirkti, skirti pinigų gėlių paruošimui.

Sprendimai nuotakoms

Dažnai puokštė nuotakai parenkama tiesiog pažiūrėjus jai į akis ir pamačius, kokios gėlės tinka jos asmenybei. Tą padaryti gali gabios floristės. Svarbu, kad nuotakos puokštė tiktų jai, o taip pat, kad būtų ir suderinama su komforto sąlygomis. Žinoma, puokštė turės atlaikyti tą šventės laiką, o taip pat ir nebūti per didelė, griozdiška, nepatogi. Dėl to daug kas iš nuotakų renkasi minimalistines, mažesnes puokštes. Dideles krūmo formos puokštes labiau mėgsta nuotakos, kurios turi jau ir pilvuką ir vaiką savyje ir fotosesijai nori pabrėžti ne pilvuką, o save, taigi, didesnė puokštė gali tapti ir savotiška maskavimo priemone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *