Vestuvinis žiedas pagal horoskopą

Pažvelgus į astrologines prognozes, galima net pasakyti, kokie vestuviniai žiedai gerai tinka skirtingiems ženklams. Siūlome užmesti akį – gal sąraše bus ir jūsų horoskopo ženklas ir jam priklausantis vestuvinis žiedas.

Vėžys ir Skorpionas

Šių ženklų sąjunga yra kovinga, audringa, tačiau kartu ir labai dažna. Kaip žinia, priešingybės juk viena kitą traukia. Štai dėl ko tikriausiai vėžys su skorpionu visai neretai sueina į vieną. Kokie vestuviniai žiedai geriausiai jiems tiktų? Pirmiausia, tai skorpionas yra ženklas, mėgstantis praktiškus pasirinkimus, kartu ir labai kategoriškai mėgstantis įgelti, jeigu mato kvailus sprendimus. Vėžys yra geraširdis ir greitai atleidžia, tačiau jis mėgsta blizgesį, mėgsta standartinius dalykus, kartais net einama prie kičo. Tad geriausiai tiktų baltojo aukso žiedai. Jie veiks teigiamai abu šiuos zodiako ženklus ir žymės jų sėkmingą būsimą santuoką.

Svarstyklės ir Dvyniai

ŽiedaiSvarstyklės visada kupinos charizmos ir kerinčio žavesio. Nors jos dažnai sumaišo viską nestilingai ir nesugeba atsirinkti, kas tikrai kokybiška, kas ne, jos norės kažko charizmatiško. Dvyniai yra labai žaismingi ir jie norės tiesiog to, kas geriausiai patiks dvyniams. Šie du šilti ir draugiški ženklai gali rinktis vestuvinius žiedus su spalvotais akmenimis: safyru, smaragdu, rubinu. Tai atneš laimę ir džiaugsmą į jų vedybinį gyvenimą. Nelabai rekomenduojama rinktis baltą metalą ar baltus, skaidrius brangakmeniu, nes jie tikrai neužtikrins geriausių variantų.

Mergelė ir Žuvys

Jeigu norite nudžiuginti mergelę – padovanokite jai ką nors prabangaus. Ji tiesiog džiaugsis kaip pasiutus, jeigu bus apipilta prabanga. Jeigu norite nudžiuginti žuvis – pasiūlykite joms klasiką ir klasikines vertybes. Tad iš esmės per šias savybes šie ženklai ir sutars gerai. Tad ir vestuviniai žiedai gali būti klasikiniai prabangūs. Gerai tiks žiedai, pagaminti iš aukso, sidabro, platinos. Geras ženklas, jeigu žiedą puoš baltas akmuo – geriausia, jeigu tai bus deimantas. Taip pat gali būti ir perlas, bet tik labai nedidelis. Šiems ženklams klasika ir laiko patikrinta prabanga atneš Ramybę į jų vestuvinį pasaulį.

Jautis ir Jautis

Tai dažna santuoka, nes jaučiai, atstatę vienas į kitą ragus, visgi tuo pačiu gali ir gerai sutarti. Tad jaučiai sutars gerai tada, kai turės ir tokius žiedus, kurie bus vienodi. Jaučiams tiks žiedai be visiškai jokių papuošalų ir brangakmenių. Tai gali būti aukso arba sidabro žiedai, be to, jų geriau negraviruoti, išlaikyti lygius.

1 mintis apie “Vestuvinis žiedas pagal horoskopą”

  1. Kaip įdomiai, niekad nebūčiau susimasčius, kad pagal horoskopą galima nuspręsti, kokį žiedą rinktis. Mes su vyru vestuvėms asmeniškai rinkomės iš auksostillius.lt , nes ten labiausiai stengėsi atsižvelgti į mūsų norus, pasirinkimas platus, o dar kai žinai, jog tokį žiedą visą gyvenimą nešiosi, tai norisi, kad jis būtų ypatingas. Tikrai iki dabar džiaugiamės, jog juos atradom.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *