Geri vestuviniai kadrai Klaipėdoje

Ar kada nors vasarą vaikštinėdami mūsų uostamiestyje pastebėjote, kad kone kiekvienoje gražesnėje vietoje yra nuotaka su jaunuoliu, ir juos fiksuojantis vestuvių fotografas Klaipėdoje? Šis miestas traukia ne tik jūreivius, ne tik poilsiautojus, bet ir vestuvių kaltininkus, jaunuosius. O su jais, žinoma, kartu traukia ir vestuvių fotografas Klaipėdoje. Kur šiame puikiame mieste galima sukurti gražiausius vestuvių kadrus?

Keltas

Tai – išskirtinės fotosesijos idėja. Keliantis keltu jus gali lydėti klykiančių žuvėdrų būrys, jeigu jam mėtysite trupinius. Tai labai pigus būdas užmokėti už tokias neeilines kompozicijas. Galite už kelis centus keltis įprastu, pagrindiniu keltu, arba galite tą persikėlimą daryti su specialia savo išnuomota jachta ar laiveliu.

Smiltynė ir Kuršių Nerija

Fotografijos paslaugosŽinoma, kad daugiausiai įspūdingų kadrų Klaipėdos gyventojai ir svečiai gali padaryti Smiltynėje, taip pat Nidoje, visoje Kuršių Nerijoje. Ši nuostabi sausumos juosta yra užsėta dirbtiniais miškais, kurie tiesiog pribloškia savo grožiu. Kai esi ten, gali pagalvoti, kad keliauji po prabangiausias užsienio vietas. Taigi, jeigu planuojate fotografuotisvestuvėms, nepatingėkite ir pakeliaukite po tuos miškus, taip pat nueikite ir iki švyturio, kur ypač gražu yra vakare, saulei leidžiantis ir išplaukiant laivams, kai dangus ir jūra nusidažo rausvomis spalvomis. Čia visada ant molo rasite bent vieną ar kitą romantiką, stebintį ir į jūrą palydintį laivus bei saulę.

Klaipėdos Senamiestis

Nuostabus Klaipėdos senamiestis kiekvieną stebina savo grožiu. Tai puikios vokiškos architektūros ir gotikinės šiaurinės architektūros pavyzdžių miestas. Jame taip pat yra ir daug autentiškų plytomis arba akmenimis grįstų gatvių – grindinių. Čia pilna ir unikalių skulptūrų, tarime, pelė, kurios nosį palietus, neva, lydės laimė. Klaipėdos senamiestis yra kažkuo kitoks negu kitų miestų Lietuvoje. Jis labiau primena užsienį. Tą žino kiekvienas vestuvių fotografas Klaipėdoje, dėl to jis ir pasiūlo jauniesiems būtinai nepraleisti progos ir nusifotografuoti ne tik prie jūros, bet ir šiame puikiame senamiestyje.

Palei Danės upę

Neseniai atnaujintas dviračių ir pėsčiųjų takas palei Danės upę Klaipėdoje kviečia juo driektis gilyn į miestą. Tačiau tik juo iš tiesų judant, vietomis stabtelint, gali pamatyti, kaip aplink keičiasi vaizdai. Pirmiausiai vaizdai yra senamiesčio, dar su kavinėmis ir daugybe jaunų žmonių, o toliau vaizdai panyra į kažkokius pramoninius, apleistus rajonus.Šiaip gal pasivaikščiojimui ir ne taip tinka, bet vestuvių fotosesijai – kodėl gi ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *