Vandens filtrai, cirkuliaciniai siurbliai ir kita įranga baseinams

BaseinaiProfesionali įranga baseinams ir patikimos chemijos priemonės užtikrins maksimalias komforto sąlygas ir leis mėgautis skaidriu bei švariu vandeniu. Rekomenduojame rinktis žinomų gamintojų prekes, kurių gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Bendradarbiaukite su patikimais pardavėjais, kurie pasiūlys optimaliausius sprendimus konkrečioje situacijoje ir suteiks ilgalaikes garantijas.

Vandens filtrai

Vienas svarbiausių pirkinių – kokybiškos ir patikimos filtravimo sistemos. Vandens filtras yra pagrindinė sudedamoji maudynių zonos dalis, kuri padeda palaikyti vandens skaidrumą ir švarą. Minėtoji technika sulaiko kietąsias vandens detales, kurios yra surenkamos į filtrą, o vėliau iš jo pašalinamos. Aukštos kokybės gamybinės medžiagos ir modernios technologijos užtikrina filtrų ilgaamžiškumą ir patikimą naudojimą. Tiesa, kad vanduo būtų švarus ir skaidrus, jums bus reikalinga ir žinomo gamintojo baseinų chemija – priemonės, skirtos vandens dezinfekcijai, skaidrumui ir PH lygio reguliacijai.

Cirkuliaciniai siurbliai

Šiuolaikinė įranga baseinams neatsiejama nuo kokybiško cirkuliacinio siurblio, kuris laikomas svarbiausia vandens filtravimo sistemos dalimi. Minėtosios technikos paskirtis – tiekti vandenį į baseino filtrą ir užtikrinti tinkamą cirkuliaciją. Ekspertai primena, kad cirkuliaciniai siurbliai yra parenkami individualiai, atsižvelgiant į eksploatuojamo baseino techninius ypatumus, jo dydį, naudojimo intensyvumą ir t. t.

Vandens šildymo sistemos

Kad poilsis baseine būtų malonus, būtina rūpintis vandens temperatūra. Specialistai teigia, kad optimalus pasirinkimas maudynėms – 27–30 ºС. Kad vanduo būtų šiltas ir malonus, naudojami įvairūs vandens šildymo elementai. Pirkėjams siūlomi elektriniai vandens šildytuvai, freono pagrindo šilumos siurbliai ar vandens šilumokaičiai nuo katilo. Pasirinkti šildymo elementai integruojami į baseino filtravimo sistemą ir užtikrina automatinį vandens temperatūros palaikymą.

Hidromasažinė įranga

Lietuvoje sparčiai populiarėjantys SPA baseinai atpalaiduoja raumenis, gerina kraujo apytakos sistemą, ramina ir leidžia pamiršti per dieną susikaupusius rūpesčius. Galime jus pradžiuginti – jei galvojate apie oro ir vandens purkštukų įrangą nuosavame baseine, šiandien galite rinktis iš itin plačios hidromasažinių sistemų pasiūlos. Be to, masažinė įranga gali būti pritaikoma įvairių dydžių ir skirtingos paskirties baseinuose. Dirbant su moderniomis technologijomis, terapiniu baseinu gali tapti net ir erdvus plaukimo baseinas.

Papildomi baseinų priedai

Kad baseinai džiugintų savo praktiškumu ir stiliumi, jums bus reikalinga ir papildoma baseinų įranga. Populiariausias pirkėjų pasirinkimas – stilingos vandens atrakcijos ir kaskados, modernios baseinų apšvietimo sistemos, baseinų kopetėlės ir laipteliai, muzikos įranga. Minėtoji technika pasirenkama individualiai, atsižvelgiant į pirkėjų poreikius ir norus. Be to, įrangos pasirinkimas gali skirtis priklausomai nuo to, ar baseinas įrengiamas lauke, ar vidaus patalpose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *