Sauliaus sporto rezultatai

MaistasNe vienam jaunam vaikinui ateina laikas, kai jis ima manyti, kad visas bėdas išspręs didesnis raumenų kiekis. Tuomet prasideda ir intensyvios treniruotės, ir atsiranda specialus maistas sportui. Galiausiai ryžtingi vaikinai per kelis mėnesius pasiekia, ko norėję – iš gležnų pečių drovaus vaikino gali tapti savimi pasitikinčiais ir šiek tiek didesnę raumenų masę turinčiais jaunais vaikinais.

Saulius nusprendė sportuoti

Paklaustas, kodėl nusprendė sportuoti, Saulius sako, kad būti paaugliu nelengva. Pats esi sutrikusių nervų, nuolat dėl kažko pergyveni, gal kartais tikrai veltui sureikšmini smulkmenas. Tačiau viskas susideda. O jeigu dar ir mokaisi tokioje prastoje mokykloje kaip Saulius, tuomet labai dažnai tenka išgyventi ir susidūrimus su bendraamžiais, su jų požiūriu į tave, ir tau tai gali visai nepatikti. Jeigu sieki dar ir kokios nors merginos dėmesio, tuomet dar labiau negu bet kada nori atrodyti kiek įmanoma geriau. Saulius norėjo atrodyti tvirčiau ir vyriškiau, kadangi klasėje, kaip pats sako, dažnai būdavo vadinamas tiesiog pagranduku. Buvo smulkiausias, mažiausias ir bailiausias.

Mitybos planas

Pirmiausiai, pradėjęs domėtis, kaip užsiauginti raumenų masę, Saulius labai nustebo dėl to, kad daug reikšmės reikės teikti būtent mitybos planui. Pasirodo, negali taip būti, kad jis tiesiog sportuos. Reikalingas bus specialus maistas sportui, reikės ir tam tikrų papildų. Taigi, pirma pamoka, kurią gauna kiekvienas sportuoti panoręs žmogus, tai yra, susipažinti išsamiai su maisto medžiagomis, jų maistingumu. Tai reiškia, kad tenka sužinoti, kas yra baltymai, kas angliavandeniai. Kada galima ką valgyti. Kada angliavandenius (prieš treniruotę), kada baltymus (po jos). Taigi, mitybos planas iš tiesų gali nulemti labai daug ką, ir norint užauginti raumenis dar patariama ir papildai sportui, baltyminiai kokteiliai.

Sportas

Pirmąją dieną po treniruotis Saulius jautėsi gerai, bet antrąją – vos galėjo vadovėlį mokykloje atkelti. Tenka susidurti su įvairiomis situacijomis, kurios verčia pajusti savo jėgos trūkumą. Treneriai greitai sudarė Sauliui pradedančiojo sporto planą, su kuriuo jam ėmė nebe taip mausti raumenis. Galiausiai treniruotė po treniruotės, ir Saulius pats ėmė norėti vis dažniau sportuoti, to tarsi reikalavo patys raumenys.

Rezultatai

Rezultatus pirmiausiai pastebėjo klasiokės. Vėliau į juos ėmė žiūrėti ir pats Saulius. Jis džiaugėsi, kad net per tris mėnesius sporto jau atsirado kažkokių pasikeitimų, ir jau iš po megztuko kyšo ne smulkiausi pasaulyje pečiai, o visai neblogas rėmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *