Megztiniai: Atėjo schemų eilė

Megztiniai 2016 atrodytų tęsia praėjusių sezonų tradicijas. Šiemet, vėl ant podiumų ir miesto gatvėse karaliauja tautinių ornamentų motyvai, ryškios spalvos. O taip pat atėjo eilė vilnoniams, medvilniniams ir kitų natūralių medžiagų rūbams.

Dydis

MegztiniaiMegztiniai, turbūt, yra vienintelis rūbas, kurio nereikia idealiai priderinti prie kūno sudėjimo arba dydžio. Todėl megztiniai – patogiausia ir įdomiausia didžiųjų metų švenčių dovana. Megztiniai moterims ir megztiniai vyrams gali būti įvairiausių ilgių. Nuo trumpų, vos siekiančių, klubus, iki ilgų, kurie braukia per grindis arba laisvai plevena, žemiau kelių.

Vyrams reiktų vengti plonų, aptemptų rūbų, t.y. golfų, nes stipriosios lyties atstovai neturėtų slėpti kaklo. Jeigu norite apsitempti kūno formas paryškinančius megztinius, rinkitės su V formos iškirpte. Jie atsidurs kiekvieno vyro spintoje, arba bent jau, šiemet, jie turėtų būti kiekvieno favoritu.

Raštai

Šį sezoną, itin madingi raštuoti ir ilgi megztiniai. Pasirinkti lygiais kvadratais ir rombais išpiešti drabužiai spalvoti arba žemės spalvų megztiniai vyrams tikrai neleis prašauti. Megztiniai su schemomis ir diagramomis pagaliau išstūmė linksmomis nuotraukomis išspalvintus rūbus.

Medžiaga

Atėjo visuotinis pamišimas dėl natūralumo. Pagaliau, didesnę reikšmė nei spalvos, turi tekstūra, turinys. Todėl, megztiniai moterims virbalais bus pats geriausias pasirinkimas. Net nesvarbu, kokio stiliaus apdarą išsirinksite – svarbu, kad tai būtų megzti megztiniai, dar geriau rankų darbo.

Kita vertus, megztiniai gali būti medvilniniai ar net šilkiniai. Svarbu, kad kūnas gerai jaustųsi, „kvėpuotų” ir galėtų nevaržomai judėti.

Spalvos

Įsigyti įvairių formų ir raštų rūbus galima internetu. Čia megztiniai kardiganai internetu yra pigiau, o megztiniai internetu moterims gali tapti naujų spalvų pasirikimo erdve. Šiemet, kaip niekad populiarūs ryškūs ir prigludę megztiniai moterims ir megztiniai vyrams.

Neleiskite, kad rudeninės darganos taptų prastos nuotaikos priežastimi. Įsileiskime spalvų. Todėl megztiniai gali būti geltoni, žali, raudoni, mėlyni (šiemet, itin populiarus indigo atspalvis).

Svarbu:

  • Tinkamai parinkto megztinio rankovė turėtų siekti riešų viršų.
  • Siūlės kuo arčiau pečių vidurio.
  • Vilna – kaprizingas audinys. Tad vilnonius megztinius skalbkite rankomis ir itin žemos temperatūros vandenyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *