Prekybinė įranga ir rekuperatoriai – šiuolaikiniai verslo sprendimai

UAB „Index“ – nuo 2000 metų dirbanti įmonė prekiaujanti įvairia parduotuvių įranga, šaldytuvais, oro kondicionieriais, rekuperatoriais, vėdinimo, šaldymo sistemomis, užsiimanti jų priežiūra ir techniniu aptarnavimu. Profesionali įranga leidžia mėgautis prekių kokybe, ilgaamžiškumu už priimtiną kainą. Jeigu jums reikalingas kondicionavimas, vėdinimas, šildymas, šaldymas jūsų namuose ar biure, o galbūt jūs turite savo restoranų ar kavinių tinklą, kuriame reikalinga moderni ir sėkmingai veikianti įranga? Visa tai jums gali pasiūlyti ir suteikti UAB „Index“.

RekuperatoriaiPrekybinė įranga gali būti: virtuvės įranga kavinėms, restoranams, viešojo maitinimo įstaigoms bei kita. Įmonės parduodama įranga pasižymi patikimumu, lengva priežiūra, paprastu naudojimu, energiją taupančiomis technologijomis, saugumu naudojantis bei kainą ir kokybę atitinkančiomis paslaugomis. Virtuvės įrenginiai dažniausiai yra skirstomi į šiluminę, šaldymo, neutralią, indų plovimo bei elektromechaninę įrangą. Kadangi šiuolaikiniuose prekybos centruose galima rasti nemažai pusfabrikačių ir kitų jau paruoštų vartojimui produktų, šaldymo kameros yra neatsiejamas jų elementas. Skirtingiems maisto produktams skirta įranga pasižymi garantija ir tinkamu temperatūros palaikymu. Šiluminiai įrenginiai, kuriuose laikomas šiltas, jau paruoštas vartojimui maistas taip pat pasižymi ilgaamžiškumu ir sėkmingu gaminių šildymu, išlaikančiu naudingąsias produkto savybes. Indų plovimo įrenginiai yra profesionalūs, veikiantys greitai ir kokybiškai.

„Index“ siūloma prekybinė įranga gali tapti parduotuvės ar maitinimo įstaigos stiliaus akcentu, nes pasižymi unikaliu ir moderniu dizainu. Ši įranga galima ne tik tradicinių baltos ar pilkos spalvų, bet ir netradicinių, derinamų prie patalpos interjero, pavyzdžiui, raudona ar juoda.

Rekuperatoriai – oro vėdinimo sistemos įrenginiai, taupantys šilumą ir tiekiantys švarų, vėdinamą orą tiek biuruose, tiek namuose. Dažniausiai aptinkamos rekuperatorių rūšys: plokšteliniai rekuperatoriai, rotoriniai ir atskirų srautų rekuperatoriai. Rekuperatoriai pasižymi nemalonių kvapų, perteklinės drėgmės šalinimu, patalpų šilumos išsaugojimu, gryno oro namuose ar biure pateikimu. Rekuperatoriai gali būti mobilūs, montuojami ne akivaizdžiai matomose vietose, atsižvelgiant į patalpų išplanavimą ir kitus aspektus.

1 mintis apie “Prekybinė įranga ir rekuperatoriai – šiuolaikiniai verslo sprendimai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *