Populiarūs dovanų kuponai

Norintiems tikrai neprašauti su dovana dažnai labai pasitarnauja dovanu kuponai. Tai patogus būdas pradžiuginti artimąjį ir nerizikuoti, kad jis vėliau tavo netikusią dovaną pardavinės internete.

Kodėl taip populiaru?

KuponaiKartais tikrai labai norime pradžiuginti artimuosius, bet nerandame, ką jiems padovanoti. Atrodo, tik jie patys žino, ko nori. O jeigu tiksliai paklausite – gal ne tiksliai tokį nupirksite, be to, dings staigmenos momentas. Dovanu kuponai atleidžia nuo daug atsakomybių ir garantuotai žmogų nudžiugina. Tarkime, jeigu dovanosite tik pinigus voke, tai nebus tokia jau šventiška dovana. Nes gal tas žmogus pinigus paprastai pridės prie savo biudžeto ir viskas tuo baigsis. O štai su dovanų kuponais jis jau žinos, kad išleis ne maistui, ne degalams, o būtent dovanos sau išsirinkimui. Be to, žmonės sutaupo daug laiko, kai tiesiog internetu nuperka gerą kuponą, o ne leidžia veltui laiką vaikščiodami po prekybos centrus ir niekaip nerasdami, ko jiems reikia. Taigi, nusprendėte, kad pirksite dovanų kuponą – metas nuspręsti, koks tai kuponas bus.

Apsipirkti elektroninėje parduotuvėje

Geriausia žmogui dovanoti kuponą apsipirkimui elektroninėje parduotuvėje. Jis patirs malonumą naršydamas joje ir rinkdamasis norimą sau dovaną. Nereikės niekur eiti. Tik rinktis reikėtų gerą vardą turinčias, platų asortimentą turinčias parduotuves. Būkite tikri, kad tai tos srities dalykais, kuri yra aktuali bičiuliui, prekiaujanti parduotuvė. Jeigu žmogus net neturi mašinos, nedovanokite jam kupono į padangų salono. Jeigu jis domisi technologijomis, tai dovanokite kuponą į el. technikos parduotuvę, o ne knygyną.

Įvairiems kursams ir mokymams

Dar vienas populiarus dalykas – dovanoti kuponą į įvairius kursus. Tačiau geriau visada galvoti, ko pats žmogus nori, ką jis pats nori veikti, o ne ką jūs norite, kad jis veiktų. Jeigu dovanosite vyrui anglų kalbos kursus, nes jis niekaip neprisiverčia (tiksliau, jūs nepriverčiate) mokytis anglų kalbos, nebūtinai tai jį pradžiugins, ir nebūtinai jis ten išvis eis. Bet jeigu dovanosite kuponą į tokius kursus, apie kuriuos jis tikrai svajoja – jausitės padovanoję naudingą dovaną, o ir ją gavęs žmogus liks patenkintas.

Grožio procedūroms

Moterims labai patinka kuponai į grožio bei atsipalaidavimo procedūras. Pavyzdžiui, į visokius masažus, veido palepinimo procedūras. Net ir kuponas į kirpyklą tikrai bus panaudotas tikslingai. Net kai nėra ką tvarkyti su plaukais, visada turint kuponą galima tiesiog nueiti į kirpyklą pasilepinti kaukėmis plaukams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *