Išbandė vejos pjovimo robotą ir negali atsidžiaugti

TechnikaApsilankius parduotuvėje https://parkutechnika.lt/vejos-pjovimo-robotai, tikrai ne vienas sodo darbų mėgėjas ir sodininkas, su mielu noru leidžiantis laiką lauke, turėtų apsidžiaugti vien matydamas daugybę puikių sodo tvarkymo prietaisų. O jeigu dar ir yra reali galimybė juos įsigyti – tai tik smagiau. Vienas tokių veikėjų, Lukas, visgi sako, kad išpildė savo svajonę.

Seniai norėjo pirkti

Kaip dirbančiam su kitais motorizuotais sprendimais, zoliapjoves robotai Lukui buvo žinomas dalykas nuo pat jų apsirodymo rinkoje. O dabar jų ir kainos jau gana neblogos, nukritusios, nes jau nebe tokia naujovė, todėl ateina palanki proga išpildyti svajonę.

Anksčiau turėjo įvairių žoliapjovių

Tad zoliapjoves robotai tik dabar tapo realybe Luko sklype. Anksčiau jis išbandė įvairias žoliapjoves: trimerius, benzinines, akumuliatorines, elektrines, prisimena ir pirmuosius rankinius pjovimo kartus su "Veja" arba su dalgiu. Tačiau visais atvejais darbas atnešdavo rezultatų, nes ilgai padirbėjus žolė tapdavo lygia ir gražia. Dabar galima jausti visai kitokį džiaugsmą – žmonijos pažangos, išradimų.

Robotas tapo šeimos ir kaimynų susidomėjimo objektu

Vos tik pirmą kartą buvo paleistas žoliapjovė robotas namuose, iškart visi stebėjosi ir žiūrėjo, kaip jis dirba. Buvo sunku slėpti susižavėjimą, nes matėsi, kad prietaisas tikrai nekvailas, pjauna viską atsakingai ir tikslingai, elgiasi apgalvotai, teisingai reaguoja į kliūtis ir laikosi savo teritorijos. Kaimynai taip pat išėjo pažiūrėti, sakė iš pradžių galvoję, kad jis valdomas su nuotoliniu pultu kaip žaidimas, bet paskui suprato, kad čia viskas daug įspūdingiau ir prietaisas tikrai yra protingas. Įdomu buvo ir stebėti, kad jis tikrai laikosi savo sklypo ribų. Prieš paleidžiant jį dirbti, reikėjo išdėlioti pakrovimo stoteles sode ir taip pat išvedžioti specialius kabelius, aptveriančius teritoriją. Į juos reaguodamas robotas negali išeiti iš zonos. Drauge tai saugo ir nuo vagysčių – išnešus robotą iš nustatytos zonos, suveikia signalizacija.

Pjovimo rezultatu patenkintas

Pati nupjovimo kokybė yra tikrai gera. Tačiau, anot Luko, tai toks dalykas, kuriuo beveik visada esi patenkintas. Nebent kas nors būtų šienavęs atžagaria ranka.

Galvoja ir apie kitus robotizuotus sprendimus

Žmona susižavėjusi tokiu darbu dabar svarsto apie robotą – dulkių siurblį, kuris taip pat galėtų judėti buityje ir siurbti namus. Nors namuose ploto ir nėra labai daug ir viską galima susitvarkyti patiems, tačiau tiesiog norisi turėti kažką tokio modernaus, atitinkančio šiuos laikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *