MILWAUKEE akumuliatoriniai gręžtuvai – į ką atkreipti dėmesį?

Kokybiškas akumuliatorinis gręžtuvas palengvina daugelį kasdienių ūkio darbų. Kad būtumėte tikri gaminio kokybe, patikimumu ir ilgaamžiškumu, rinkitės žinomą ir rinkoje vertinamą gamintoją. Vienas dažniausių lietuvių pasirinkimų – profesionali MILWAUKEE technika, užtikrinanti optimalius darbo rezultatus. Iš kitos pusės, žinoti vien gamintoją taip pat nepakanka – rinkdamiesi įrankį, įvertinkite jo techninę charakteristiką.

Akumuliatorinio gręžtuvo pasirinkimo kriterijai

MilwaukeeRinkdamiesi gręžtuvą, visų pirma turite nuspręsti, kam ši technika bus naudojama. Tiesioginė prietaiso funkcija yra minkštų paviršių gręžimas, tiesa, vis dažniau pirkėjams siūlomi galingi universalūs įrankiai, todėl šiandien galima išskirti standartinius gręžtuvus ir gręžtuvus-suktuvus. Pastaroji technika turi papildomą antgalį, todėl gali būti naudojama ir kaip suktuvas. Tai itin pravartu montuojant buitinę technika, pvz., įrengiant spintą. Kai kurie šiuolaikiniai gręžtuvai turi smūgio funkciją, kuri leidžia gręžti kietus paviršius (taip pat, kaip ir dirbant su perforatoriumi. Tiesa, šiuo atveju perforatorius yra kur kas patogesnis pasirinkimas, kadangi darbo metu pritaikomas pneumatinis kalimas).

Renkantis akumuliatorinį įrankį, būtina įvertinti jo baterijos galią. Specialistai teigia, kad profesionaliam darbui skirta įranga turėtų siekti bent 18 voltų, nes dirbdami su silpnesniu įrankiu neįveiksite betono. Tiesa, jei gręžtuvas reikalingas retiems darbams, galima įsigyti ir techniką iki 12 voltų. Svarbu įvertinti ir gręžtuvo tarnavimo laiką, kuris išreiškiamas ampervalandėmis. Primename, kad vienodos galios įranga gali veikti skirtingą valandų kiekį. Šiuo atveju, kuo didesnis ampervalandžių rodiklis, tuo ilgiau įrankis bus naudojamas. Itin svarbus aspektas – įrankio sukimo greitis. Meistrai primena, kad dirbant su kietais paviršiais reikalingi lėtesni sūkiai, o minkštos medžiagos gali būti gręžiamos didesniu greičiu.

Ką siūlo MILWAUKEE?

MILWAUKEE siūlo plačią akumuliatorinių įrankių pasiūlą mėgėjams ir profesionalams. Apsilankykite internetinėje MILWAUKEE technikos parduotuvėje – daugiau pasiūlymų rasite čia. Gręžtuvų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, pritaikant modernias gamybos technologijas – taip užtikrinamas patogus įrankio naudojimas bet kokiomis sąlygomis. Bešepetėlinis variklis pasižymi ilgesne eksploatavimo trukme ir galingumu, moderni išmanioji sistema garantuoja pažangią įrankio ir akumuliatoriaus apsaugą nuo perkrovos. Be to, akumuliatoriaus baterija, lyginant su įprastomis technologijomis, veikia net kelis kartus ilgiau ir sukaupia daugiau energijos. Šiuolaikinė technika turi atskirų baterijos elementų kontrolės sistemą, kuri pratęsia baterijos ilgaamžiškumą. Galiausiai, patogus gręžtuvo dizainas užtikrina darbų sklandumą, mažina traumų ir nelaimingų atsitikimų riziką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *