Kodėl verta gyventi Pašilaičiuose

Mėgstančius ramų ir gražų gyvenimą itin vilioja nauji butai Pašilaičiuose. Norisi juose gyventi, nes tai miesto dalis, puikiai tinkanti darniam šeimos gyvenimui. Kuo tokie patrauklūs Pašilaičiai?

Toliau nuo centro, arčiau gamtos

PašilaičiaiNesivaikantiems madų sėsliems žmonėms naujos statybos butai Pašilaičiuose atrodo viliojantis pasirinkimas, nes šioje miesto dalyje yra visi reikalingi žmogui patogumai. Nors dabar žiniasklaida nuolat trimituoja apie centro, stoties rajono ar Naujamiesčio privalumus, tačiau Pašilaičiai gali pradžiuginti savo paprastais ir gražiais namais, savo jaukiu ir ramiu gyvenimu. Jeigu nenorite, kad jums kas antrą dieną senamiestyje pravažiavimą užstotų bėgikų maratonai, dviračių lenktynės, Kaziuko mugės ar kitas Senamiesčio šurmulys, gera mintis yra keltis šiek tiek toliau nuo centro ir apsigyventi Pašilaičiuose. Jie yra toliau nuo centro, tačiau turi puikų susisiekimą su centru. Taip pat, verta pasakyti, jie yra labai arti gamtos. Pašilaičiai jau yra ant pastatų kolonijų ribos mieste, ir už jų prasideda ramios vietos. Čia pat yra ir miškai, ir ežerai bei tvenkiniai, atodangos. Tad gyvenantys Pašilaičiuose netoliese turės ir puikias vietas pasivaikščiojimams.

Saugus rajonas

Kitaip nei Naujininkai ar madingasis Stoties rajonas, Pašilaičiai gali pasigirti tikrai ramiu ir saugiu gyvenimu. Čia nebaisu vakare eiti namo, nes čia rami ir jauki kaimynystė. Nebaisu ir vaikus išleisti lauke pažaisti, nes yra daug erdvės ir jie ten gali padūkti.

Pigesnis gyvenimas

Vienas labai svarbus privalumas ypač dabartinėje milžiniškų nekilnojamojo turto kainų rinkoje – čia pigesnis gyvenimas. Jeigu dabar centre už 20 tūkst. eurų tegali įpirkti 18 kvadratinių metrų kambarį bendrabutyje, tai Pašilaičiuose gali nusipirkti dviejų kambarių butą naujame name. Tai itin svarbus faktorius, kadangi gali gyventi patogiai, jaukiai, ir vis tiek gyventi mieste Vilniuje. Pigesnis gyvenimas leidžia sau praleisti daugiau, leidžia sau gyventi patogiau, turėti norimas pramogas ir kitus pasirinkimus.

Prekybos centrai

Patogu gyventi Pašilaičiuose ir dėl to, kad čia viskas pritaikyta maloniam gyvenimui. Čia pat ir didieji prekybos centrai, kuriuose yra visos parduotuvės, kurių reikia. Kartu čia yra ir didžiosios parduotuvės, kur galima rasti visą, kokį tik reikia, maistą. Čia pat yra ir mokyklos, muzikos mokyklos, sporto klubai, grožio salonai bei masažo centrai. Tiesiog viskas, ko reikia jūsų patogiam gyvenimui. Tad jeigu svarstote, ar verta gyventi Pašilaičiuose – net neabejokite tuo ir ieškokite ten naujo buto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *