Fizinė apsauga visą parą

Jei turite brangaus materialinio turto, jums būtinai reikalinga profesionali apsauga. Tačiau kas yra tikrai profesionali apsauga? Aplink pilna įvairiausių įmonių ir saugos tarnybų, kurios visos žada jog gali apsaugoti jus ir jūsų turtą už ganėtinai nedidelę kainą. Kaip bebūtų, profesionali apsauga turi tam tikrus standartus, kurių neįgyvendinus tikrai nebus pasiektas maksimalus saugumas. Būtent apie tai ir pabandykime pašnekėti – ką jums turėtų suteikti apsaugos įmonė, sauganti jūsų turtą ar jus pačius.

Profesionalios apsaugos kriterijai

Saugos paslaugosVisų pirma reikėtų pradėti nuo to, kad tikrai profesionali apsauga visuomet turėtų būti fizinė. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad jus saugos ne vaizdo stebėjimo kameros ar kiti prietaisai, o realūs žmonės, su realiom žiniom ir reikiamom priemonėm, galintys užkirsti kelią bet kokiems nusikaltimams. Pateikiame keletą svarbiausių atributų, kuriais būtinai turėtų pasižymėti profesionali apsauga.

  • Pastovumas. Fizinė apsauga turėtų saugoti jus ar jūsų turtą pastoviai, t.y. 24 val. per parą. Žinoma, tokia paslauga kainuoja nemažai, tačiau tai vis tiek yra pigiau, nei būti apiplėštam ar net sužalotam. Tam, kad apsauga galėtų dirbti su jumis 24 valandas per parą, reikia tam tikrų specialių sąlygų, tačiau vien faktas jog jums reikia tokios paslaugos gali atskleisti, jog galite sukurti šias galimybes. Nusikaltėliai yra pastabesni ir atkaklesni nei jūs galite pagalvoti, tad jei fizinė apsauga saugos jus tik keletą valandų per parą arba pvz. tik dienomis, galite būti užpulti tą pačią akimirką, kai apsauga nusisuks ir išvažiuos namo. Būtent dėl šios priežasties pastovumas yra toks svarbus.

  • Ginklai. Nepakanka vien plačių pečių ar bauginančiai atrodančio veido – fizinė apsaugo tiesiog privalo būti tinkamai apginkluota. Ir sakydami apginkluota, galvoje turime ne vien tik pistoletus ir panašius ginklus. Apsauginiai taip pat turi būti ginkluoti ir žiniomis. O žinios šioje vietoje yra labai plačios – nuo apsaugos strategijų iki konkrečių įgudžių bei gebėjimo priimti greitus sprendimus. Tai dažniausia bėda, dėl kurios apsauga būna neprofesionali – nepakankamas žinių bagažas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *