Kodėl keičiate automobilio stiklus?

Naujas stiklasĮprasta manyti, kad auto stiklai yra gana patvari detalė ir jie galėtų laikyti labai ilgai. Tačiau automobiliu stiklai Birzuose, prie vieno auto serviso, kaip matome, keičiami nuolat. Klausiame žmonių, atvykusių iš apylinkių ir čia gyvenančių – kodėl keičiami auto stiklai, kas gi atsitiko?

Paslydo ant pirmo sniego

Vienas iš eilėje laukiančių žmonių, kurio auto stiklai jau tuojau bus pakeisti, į klausimą, kas atsitiko, atsako apgailestaudamas. „Tikrai, kad žiema atėjo netikėtai. Mano ir ratai buvo geri, ir važiuoklė tvarkinga, bet važiavau tamsoje, iškrito pirmas sniegas, mačiau, kad važinėja barstymo mašinos, bet ten, kur paslydau, kelias dar nebuvo nubarstytas. Laimė, žmonės nenukentėjo. Ir trenkiausi ne į kitą auto priemonę, o tiesiog į stulpą“, – sako nesėkmingas vairuotojas, kurio priekiniai ir šoniniai mašinos stiklai po nelaimės liko pažymėti pirmojo sniego…

Naktį kažkas įsilaužė

Kitas vairuotojas sako, kad šiais laikais jokiame mieste jau negali jaustis saugus, nes niekada nežinai, kada pas tave į mašiną įsilauš. „Aš labai tikėjau, kad žmonės yra kitokie, kad jie nesilauš tiesiog į svetimo žmogaus mašiną. Paprastai laikau mašiną kieme, kur ir signalizacijos, ir kameros, ir šunys. O kai vieną kartą palikau ilgiau prietemoje prie parduotuvės, tai ir grįžau jau į tokią gerai ventiliuojamą mašiną… Šoninis auto stiklas išdaužtas, ir grotuvas pavogtas. Gerai, kad dar pačią mašiną paliko“.

Išsprogo galinis stiklas

Vairuotoju dirbantis vyras sako, kad pirmą kartą susidūrė su tokia situacija, kada jam tiesio nė iš šio nė iš to išsprogo galinis stiklas. „Važiavau, kaip visada, į darbą, ir kol laukiau prie šviesoforo, staiga iššovė galinis stiklas. Tokio dalyko dar nebuvau matęs, tai kažkiek net ir persigandau. Bet man papasakojo kiti, kad taip kartais būna dėl kažkokių įtampų ir temperatūrų. Kaip matot, galinis mašinos stiklas turi tokias juosteles, tai yra laidai, per juos eina šiluma. Tai reikalinga, kad apšildytų mašiną ir panaikintų temperatūrų skirtumus. Bet matyt, jeigu kažkas kažkur negerai įdėta, tada ir tą savo darbą nudirba blogai tie laidai“, – sako vairuotojas.

Pirko daužtą mašiną

Kitas žmogus, laukiantis eilėje prie auto serviso, kur keičiami auto stiklai, sakė, kad mašinai tenka keisti daug ką. Kadangi jis ją jau nusipirko šiek tiek brokuotą – daužtą. Tačiau, kai susitvarkys, bus geriausiai važiuojanti jo mašina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *