Kas yra gražus sekcijos dizainas?

Be sekcijos neįsivaizduojame savo svetainės, prieškambario, kartais ir darbo kambario. Tačiau keičiasi mūsų pasaulis, vis prisitaikydamas prie naujų tendencijų, atsirandančių dėl to, kad žmonėms atsibosta senieji dalykai. Taip gyventi nenuobodu – kai viskas nuolat keičiasi. Tad štai jums keletas patarimų, kaip išsirinkti tikrai stilingą sekciją.

Kaip surasti savo spalvas

SekcijosJeigu nemokate derinti spalvų, nenusiminkite. Niekas negimė mokėdamas. Dizaineriai paprastai naudojasi įvairiais triukais, nordami surasti gražiausius derinius. Jūs galite pasinaudoti taip pat. Pirma žinokite, kad balta spalva tarsi apšvies jūsų patalpas, nes ji bus kaip reflektorius, atspindintis šviesą. Tad jeigu kambarys mažas ir tamsus, rinkitės baltą arba šviesias spalvas. Jeigu namuose labai daug erdvės, užpildykite ją tamsesniais baldais. Taip pat žinokite priešingų spalvų skalę ir ja pasinaudodami bandykite sukurti protingus spalvų derinius. Dar spalvas galite derinti ir pagal tai, kokios spalvos gamtoje jums yra gražios. Iš tiesų, beveik visos spalvos gamtoje yra gražios, ir jūs galite jas surasti bei pamėgti.

Atviras ar uždaras gyvenimas?

Džiaugiatės nauju butu, ir dar neapsisprendėte, kaip jame viskas turėtų būti? Jums reikia pagalvoti, koks žmogus esate, daugiau atviras ar uždaras. Jeigu norite daugiau daiktų slėpti, tada reikėtų labiau uždaresnės sekcijos, su aklinai užšautomis durimis. Nors, žinoma, to sekcijų dizaino, koks buvo sovietiniais laikais, jau niekas nebe pakartos. Tačiau pagalvokite apie tai, kad gal kaip tik norėsite, jog viskas matytųsi lyg ant delno. Tokiu atveju, galbūt norėsite atviresnių baldų, ne su aklinai užšaunamomis durimis, o su atviromis daiktų laikymo sistemomis.

Prisitaikanti prie jūsų sekcija

Dar vienas labai svarbus aspektas baldų ir interjero dizaine, tai yra daiktų prisitaikymas. Jeigu jūs einate prie sekcijos, nesuprantate, kaip atidaryti kažkokias duris, bandote jas atplėšti daug kartų ir jums nesiseka, tai gali būti, kad tai visai ne jūsų kaltė. Nors paprastai tokiose situacijose mes susigėstame, nusiviliame savimi ir imame galvoti, kad galėtume geriau, kažkaip iškart suprasti, ką reikia daryti, kaip naudotis daiktais, tačiau galiausiai paaiškėja, jog tai sunkiai įmanoma. Visgi, tiek sekcijos, tiek bet kokie daiktai ar baldai, pirmiausiai turi atitikti savo funkcionalumą. Turi būti iškart aišku, kaip naudotis, kaip atidaryti ar uždaryti. Jeigu jūs klystate, tai čia turbūt tiesiog blogai sukurtas dizainas. Tad renkantis sau baldą žiūrėkite, ar jis iš karto pasiduoda jūsų užduotims, tikslams, tam, ką jūs norite daryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *