Svajonių miegamasis kiekvienai moteriai

Baldai miegamojoApie kokį miegamąjį ir kokius miegamojo baldus iš tiesų svajoja kiekviena moteris? Ar jai tikrai svarbiausi miegamojo baldai yra kušetės ir lovos? Nustebtumėte sužinoję, kad svarbiausia galbūt bus spintos ir komodos. Klausiame keletosmoterų, ką jos mano apie miegamojo baldus, kas yra svarbiausia.

Svarbiausia spinta

Ponia Anelė sako, kad jai miegamajame yra svarbiausia spintos. „Nors visi galvoja, kad miegamojo baldai svarbiausi yra miegui, aš manau, kad išsimiegoti tu gali bet kur. Kai jauti fizinį nuovargį, yra nesvarbu, ar tu miegi ant sofos, ar ant lovos. Aišku, gerai, kai tai yra patogus baldas, kai tau ne ankšta, kai sprandžinos iš čiužinio į šonus nelenda. Bet tai elementaru. Šiaip lovos visos panašios ir nieko per daug neišmąstysi. Su lova dažniausiai viskas būna gerai. Bet man labai svarbu yra spintos. Manau, kad kiekvienas žmogus turi teisę labiausiai puoselėti tą sritį, kuri jam svarbi. Aš nesiginsiu to, jog man labai svarbu yra būtent spintos sritis. Man svarbu, ką aš dėviu, ir neplanuoju savo drabužių spausti į mažas lentynėles. Dėl to ir mano miegamajame spintos dydis beveik prilygsta pusei kambario dydžio. Mėgstu tvarką, ir ji ten pas mane puikiai laikosi“, – sako moteris.

Didelė drabužinė

Namų šeimininke ir mama dirbanti Rasa teigia, kad ji save realizuoja per drabužius ir įvaizdį, dėl to jai itin svarbu drabužinė miegamajame. „Aš visai tokia kaip Kerė iš „Sekso ir miesto“. Aš noriu turėti didelę drabužinę ir joje laikyti savo drabužius. Man tai yra labai svarbi aktualija. Dėl to tikrai neketinu niekada atsisakyti savo drabužinės. Su vyru pradžioje ginčijomės, ką įrengti tame kambarėlyje. Jis norėjo, kad ten būtų vonios papildomas kambarėlis, aš užginčijau, kad ten reikia drabužinė. Nes kur kitur ją įrengti. Taigi, turiu dabar tokią drabužinę miegamajame, tarsi kokioje nedidelėje parduotuvėje. Esu laiminga“, – sako Rasa.

Komoda ir tualetinis stalelis

Violeta tikina, kad jai labai svarbu komoda. „Komoda yra panaši į spintą, tačiau miegamajame ji labiau dera. Man tai pats gražiausias baldas. Be to, jis turi kažkokią gražią klasikinę dvasią, primenančią senovines ponias, kurios kas rytą susiruošdavo prie tos komodos. Dėl to ir aš galiu su džiaugsmu kas rytą prie tos komodos, iš kurios esu pasidariusi tualetinį stalelį, ilga užtrukti“, – džiaugiasi Violeta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *