Kaip rašyti gerą SEO tekstą

Jeigu seo paslaugos tampa nauju jūsų susidomėjimo objektu, jums reikėtų žinoti, kaip rašyti seo tekstus. Norite būtiseo tekstų rašytoju, bet nežinote, nuo ko pradėti? Štai jums pagrindiniai patarimai, padėsiantys suprasti, koks turėtų būti geras seo tekstas.

Teksto apimtis

SEO rašymo paslaugosVisų pirma, jums reikia žinoti, kaip jūsų seo paslaugos bus tvarkomos. Ar tekstai, kuriuos rengsite, bus talpinami į realius svetainių puslapius, ar į tokius vidinius internete, kur negalėsite pasakyti, ar kas nors išvis juos skaitė. Tai priklausys nuo to, kas iš jūsų tuos tekstus užsakys. Tačiau jūs ir patys galite žinoti tam tikrus esminius dalykus. Pavyzdžiui, keičiasi tekstų ilgio kriterijai laikui bėgant. Internete dažnai prasideda vienokio turinio bangos, paskui prasideda kitokios. Dabar populiaru net ir didžiausiuose pasaulio informacijos portaluose, kai vietoje ilgų tekstų būna daug nuotraukų ir prie kiekvienos šiek tiek komentarų. Taigi, ir tekstai, kurie skirti seo paslaugoms, atitinkamai trumpėja. Jeigu seniau vidiniams puslapiams skirtas tekstas turėjo idealią apimtį apie 500 žodžių, tai dabar ta apimtis mažėja iki 350. Turime žinoti ir tai, kad paprastai žmonės nėra linkę skaityti per daug teksto internete. Kad jiems geriau daug atspausdinto, o skaitmeniniame vaizde jo turi būti mažiau.

Teksto turinys

Pats svarbiausias dalykas visada yra teksto turinys. Seo paslaugos nebus labai efektyvios, jeigu tekstų turiniai bus niekiniai. Dėl to juos turi rašyti žmogus, liejantis unikalias savo mintis. Turi būti rašoma gramatiškai, be klaidų, turi būti normaliai išdėstoma mintis, argumentuojami klausimai ir atsakymai. Jeigu taip nėra, tada Google gali suprasti. Be to, jeigu tiktų bet koks tekstas, tai juos tiesiog galėtų rašyti robotai. Tačiau reikia unikalių ir normaliai skaitomų, taigi, tokį darbą dirba gyvi žmonės.

Raktažodžiai

Žinoma, kiekvienam seo tekstui būtinai reikės įsriegti raktažodžius. Juos galite nujausti iš klausos, pagal tai, ko paprastai gali žmonės ieškoti, esant vienai ar kitai aplinkybei. Arba jums juos gali pateikti seo projektų vadovas. Nesvarbu, kaip yra, bet turite žinoti pagrindinius raktažodžius ir juos panaudoti teksto pradžioje, geriausia, pirmuose dvejuose sakiniuose. Taip pat jie neturėtų prasidėti raktažodžiais, geriau jau būtų kur nors viduryje sakinio. Tiesiog tam, kad atrodytų natūraliau. Jeigu reikia, raktažodžiai gali būti ne gramatiški, švepli, neatitikti linksnių ar asmenų. Tačiau, jeigu jie yra tokie, juos tokius ir reikia naudoti tekstuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *