Kai suskamba ta pati melodija

Telefono pasirinkimasNet neįtariau, kad tokie populiarūs dabar yra Samsung Galaxy S7 telefonų dėklai. Pirkau vieną, nes vieno tik ir reikėjo. Ir kas galėjo pasakyti, kad daugybė žmonių dabar turi šį telefoną. Vos radau tokį, kokio noriu, nes beveik visi telefonų dėklai jau buvo išpirkti. Galiausiai įsigijau tokį, dėl kurio neturėjau abejonių – žinojau, kad man jis tiks. Tačiau visgi, noriu pakalbėti apie tą fenomeną, kad reikėjo tikrai ieškoti dėklo ir kad autobuse pas kas antrą žmogų skamba ta pati telefono melodija. Kai tik įlipu į troleibusą, išgirstu standartinę Samsung Galaxy S7 telefono melodiją ir pagalvoju, kad čia pas mane telefonas skamba. Tada kažkaip išsigąstu, pašoku, krūpteliu. Tada matau: pas kažką kitą skamba, nes kažkas jau traukiasi savo rankinę ir ieško to kaltininko, kuris dabar paleido melodiją. O jums ar taip yra buvę su telefonais? Štai keletas linksmų mūsų skaitytojų istorijų apie tai, kaip skambėjo telefonas.

Išbėgo iš draugės vestuvių

Milda sako, kad juokingiausia jai buvo, kai telefonas skambėjo per draugės vestuves. „Labai juokinga, nes aš esu tas žmogus, kuris visada išsijungia garsą, net autobuse, nes nekenčiu, kai skamba ir mano telefono melodija sutrikdo visą atmosferą. O čia buvo situacija, kai vyko draugės vestuvės. Ne šiaip sau draugės, o geriausios draugės. Tikriausiai dėl to ir buvau tokia pašėlusiai išsiblaškiusi. Tik kai ceremonijos metu pradėjo skambėti mano telefono melodija, suvokiau, kad nežinau, kurioje vietoje didelės rankinės dugne jis dabar yra, o taip pat, kad aš tikrai neišsijungiau garso. Supratau, kad jeigu dabar ieškosiu telefono, tai truks 30 sekundžių, ir tą laiką visi girdės skambutį. Tai nutiko per akimirką, kai aš suvokiau, ką turiu daryti, ir tiesiog dėjau į kojas bei pabėgau į lauką. Lauke supratau, kad nebeskamba, bet vis tiek norėjau jį susirasti ir išjungti garsą. Taigi, susiradau ir pamačiau. Garsas išjungtas, ir niekas neskambinę. Staiga vėl išgirdau skambutį ir pamačiau išbėgantį į lauką jaunosios brolį. Pasirodo, skambėjo pas jį…“, – su šypsena prisimena moteris.

Kine visi gėdino

Laimonas sako, kad kartą telefonas suskambo jam būnant kine, ir jis iškart pradėjo jo ieškoti. Toks tarsi refleksas, kai tuojau pat pradedi raustis ir ieškoti. Tačiau iš to nieko nebuvo, nors žmonės ir žiūrėjo besipiktinant. Telefonas skambėjo ne pas jį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *