Kai sena tampa nauja: automobilių restauravimas

Pažvelgus į senovinius filmus, kuriuose rieda gatvėmis seni, lenkti dailūs automobiliai, nejučia ir patys pasvajojame, kad Transviga restauravimas padarytų stebuklą iš kokios senos nupirktos „geldos“. Tačiau ta svajonė lengvai gali tapti realybe, nes iš tiesų tokios paslaugos dabar teikiamos dažnai.

Restauravimo mada: protinga

TransvigaReikėtų paminėti, kad ne tik automobilių restauravimas šiuo metu yra taip iškilęs „ant bangos“. Kadangi mada sukasi ratu, žmonės restauruoja daug ką: senus sovietinius fotelius, pavadinamus „retro“ stiliaus, senus baldus, senus indus, o taip pat ir – senas transporto priemones… Kuo daugiau išmaniųjų technologijų mūsų gyvenime atsiranda, tuo labiau, rodos, norisi atgaivinti, atkurti ir restauruoti dalykus iš tų laikų, kai viskas buvo tarytum kažkaip „tikra“ ir labai gražu, kada viskas buvo materialu bei apčiuopiama. Nėra nusikaltimas ar nuodėmė taip mąstyti bei norėti tokių dalykų – juk iš tiesų restauravimas buvo ir yra protingas pasirinkimas. Paimi sena, prikeli naujam gyvenimui ir mažiau klimpsti į „pirk – mirk“ ratą, nes naudoji kažką iš seniau.

Kur panaudosite restauruotą automobilį

Jeigu jus domina išskirtinai automobilių restauravimas, galbūt jau esate numatę, kur panaudosite senovinė automobilį. Vieni žmonės restauraciją nori atlikti dėl to, kad norėtų turėti tikrai gražų automobilį asmeninėms šventėms, vestuvėms. Kiti šiaip gyvena tokį gyvenimo būdą, kad kolekcionuoja senienas, vinilus ir panašius dalykus. Dar kiti iš to pasidarys pelno, nes gražią atrestauruotą mašiną tiesiog parduos gana brangiai, tokios dabar jų kainos. O seną dar nesutvarkytą geldą nupirksite ne brangiai.

Kaip vyksta restauravimas

Paprastai auto restauravimas vyksta keliais etapais.

  • Būklės nustatymas. Kitaip tariant – tai yra diagnostika, kurios metu nusprendžiama, ką ir kaip reikės taisyti, sudaromas tam tikras planas.

  • Išardymas. Nori, nenori, vėliau tenka ardyti automobilį ir keisti dalis.

  • Metalinių paviršių valymas smėlio sraute. Nors galbūt į vidų bus sudėta automatinė pavarų dėžė, bet kėbulas liks tas pats, todėl jis atitinkamai paruošiamas.

  • Suvirinimo darbai. Jie atliekami montuojant dalis.

  • Dažymas. Dažoma pasirinkta spalva.

  • Salono restauravimas. Ši dalis sukurs jaukumą pačioje mašinos širdyje.

1 mintis apie “Kai sena tampa nauja: automobilių restauravimas”

  1. Geras, mane tai visada traukia senos, bet naujai atrestauruotos mašinos, visai pati tokią pasvajoju turėt. Tik aišku remontų kaina greičiausiai irgi visai kita, negu įprastų mašinų. Bet jeigu aišku susirandi patikimus meistrus, tai gal visai ir fainai tokį mašiniuką turėt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *