Durų pritraukėjo paieškos: kaip pasirinkti geriausią?

Renkantis tinkamiausią durų pritraukėja – teks įvertinti labai daug įvairiausių pasirinkimų. Daugeliui žmonių durų pritraukėjai yra viena iš tų smulkmenų be kurios gyvenimas būtų kur kas sudėtingesnis, tad nieko keisto, kad jie perkami vos tik namuose yra įstatomos naujos durys.

Pasirinkus kokybiškus durų pritraukėjus galite pamiršti nuolatos atviras duris, kurios neužsidaro vis tik jas pastumiate į šoną. O svarbiausia, kad kokybiški durų pritraukėjai yra ne tik funkcionalūs, tačiau taip pat ir stilingi, tad pavyks išlaikyti dizainą namuose.

Durų pritraukėjai pasirenkamai pagal daugelį kriterijų. Įvertinus kiekvieną iš jų bus kur kas paprasčiau pasirinkti tokią įrangą, kuri Jums tiktų labiausiai. Galiausiai, paieškas kur kas labiau palengvinsite jeigu užduosite sau kelis klausimus, kurie yra susiję su paieškos žingsneliais.

Durų pritraukėjaiDurų pritraukėjai yra skiriami į specialias klases. Ten jie detaliau grupuojami pagal tai, koks yra jų ilgis bei svoris. Kadangi kiekvienas pirkėjas turi konkrečius poreikius ir žino, kokios yra jo namų durys – įvertinus detales nesunku pasiūlyti tą pritraukėją, kuris yra geriausias ir labiausiai atitinka poreikius.

Turbūt neteko girdėti, tačiau visi durų pritraukėjai yra testuojami taip stengiantis išsiaiškinti, ar jie sėkmingai ateityje atliks jiems paskirtą funkciją. Dažniausiai rekomenduojama įsigyti tuos pritraukėjus, kurių testavimo skaičius siekia daugiau nei pusę milijono kartų. Dažniausiai tiek kartų pertikrinta sistema jau gali garantuoti, kad atlieka darbą be jokių problemų ir tuo pačiu sėkmingai tarnaus. Nereikia baimintis – testavimo metu ši įranga visiškai nesugadina, taigi tikrai negausite prastesnės. Dažniausiai perkant pritraukėją ant jo pakuotės būna nurodyta – kiek kartų jis testuotas. Galiausiai, visada galima pasitikrinti info internete pagal tam tikrą gamintoją.

Įprasta manyti, kad durų pritraukėjai naudojami tik vidiniam naudojimui. Tačiau taip nėra tiesa, kadangi biuruose bei viešosiose įstaigose, kur kiekvieną dieną užsuka labai daug žmonių – tokie durų laikikliai yra labai reikalingi ir naudingi. Tiesa, jeigu pritraukėjas turės “dirbti” lauke, tokiu atveju reikia pasirinkti tokį, kuris sėkmingai gali būti net ir labai skirtingoje temperatūroje. Pradedant nuo minus dvidešimt it net daugiau ir keliaujant link labai aukštos temperatūros. Tai garantas, kad “dirbant” lauke jam nieko nenutiks. Jis yra tam pritaikytas.

Priklausomai nuo to, kurioje vietoje pritraukėjas bus montuojamas, reikia ieškoti ir atitinkamos įrangos. Vieni gali būti montuojami ant staktos, o kiti dažniausiai prisideda ant durų varsčios.

Skiriantis įrangai tuo pačiu skiriasi ir jėgos, kuri padės uždaryti arba atidaryti duris, intensyvumas. Taigi, rekomenduojame nepamiršti, kokio intensyvumo pritraukėjo Jums reikia. Žinoma, nesirinkite labai intensyvaus, juk jais naudojasi ne tik suaugusieji, tačiau ir vaikai. Įvertinkite, kas dažniausiai vaikšto pro duris ir ar norite užkirsti kelią žmonių patekimui į vidų.

Galima įsigyti specialius pritraukėjus, kurie yra montuojami į priešgaisrines duris. Tokie pritraukėjai, kaip ir durys, gali sėkmingai apsaugoti nuo ugnies ir jaustis savo namuose kur kas saugiau.

Šiuo metu labai populiarūs tokie pritraukėjai, kurių beveik visiškai nesimato. Daugelis žmonių labai džiaugiasi tokiu pasirinkimu, kadangi tuomet durys atrodo kur kas estetiškiau ir gražiau. Jeigu ir jūs norite, kad pritraikėjas būtų tarsi “paslėptas” – rinkitės atitinkamą variantą.

Galiausiai, ieškodami tokio pritraukėjo, kuris Jums tiktų labiausiai – rekomenduojame pasitarti su specialistais. Įvertinę kiekvieno žmogaus poreikius vairema specialistai gali patarti, kuris pritraukėjas yra geriausias ir tinka labiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *