Vonios šviestuvai

Vos pradėjus kurti kambario įrengimo projektą, pirmas dalykas, apie kurį privalote susimąstyti – apšvietimas. Ypač, jei kalbame apie vonią, kuriai reikalingas jaukumas ir kokybiškas šviesos išsisklaidymas, galintis padėti sukurti didesnę erdvę, paslėpti arba išryškinti tam tikrus interjero elementus. Ką daryti, kad vonios šviestuvai padėtų sukurti idealų apšvietimą?

Apsauga

Apšvietimas voniojeKadangi vonios kambaryje vyrauja pakankamai sudėtingos sąlygos, t. y., drėgmė, kuri kelia pavojų ant joje esančios įrangos patekti vandeniui, įsitikinkite, kad vonios šviestuvai yra pakankamai atitolę nuo įrenginių, iš kurių galimas tiesioginis kontaktas su vandeniu. Dėl tos pačios priežasties turite montuoti tik patikimus, aukštos kokybės šviestuvus, kurių gaubtai atsparūs karščiui. Nerizikuokite ir nepirkite įprastų šviesos šaltinių, naudojamų kituose kambariuose: jūsų taikinys turėtų būti išskirtinai vonios šviestuvai. Beje, rekomenduojama rinktis LED lemputes, kurios taip smarkiai neįkaista kaip įprastos: taip garantuosite maksimalų saugumą.

Ryškumas

Vonia reikalauja itin gero ir ryškaus apšvietimo. Todėl pamirškite dailius, tačiau šviesą netolygiai išsklaidančius šviestuvus. Šiai erdvei labiausiai tinka lubiniai vonios šviestuvai, montuojami lubų centre ir virš veidrodžio. Žinoma, turėkite omenyje, jog vien šių šviestuvų voniai nepakaks. Jei rytiniams grožio ritualams skiriate nemažai laiko, jums reikalingas itin gerai apšviestas vonios veidrodis. Tad jei šiuo metu kaip tik ieškote veidrodžio ar vonios spintelės su įmontuotu veidrodžiu, paprašykite, kad konsultantai padėtų iškart išsirinkti ir tam pritaikytas lemputes.

Jaukumas

Ryškumas, modernumas ir jaukumas gali būti suderinti. Tereikia pasitelkti šiek tiek kūrybiškumo. Jei vonios šviestuvai jums pernelyg nuobodūs ir trūksta akcentų, galinčių padėti atpalaiduojančius vakarus, kuomet gulite vonioje, paversti dar didesniu džiaugsmu, pabandykite įsirengti dekoratyvinius arba tikslinio apšvietimo šviestuvus. Juos nukreipus tiesiogiai į vonią, švelnios, akių nevarginančios šviesos pakaks tam, kad galėtumėte sukurti itin malonią atmosferą. Mėgstama muzika, raminantys kvapai ir putų vonia – tai vienas šauniausių vaistų nuo streso, neturinčių jokio šalutinio poveikio. Viskas, ką pajusite, tai švara, gaiva ir harmonija, kuri neleis galvoti apie susikaupusius dienos rūpesčius. Ir visu tuo pasirūpins tinkamai pasirinkti ir tinkamoje vietoje įrengti vonios šviestuvai.

https://www.sviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/vonios-kambario-sviestuvai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *