Idėjos stumdomoms sistemoms

Stumdomos sistemos – praktiškas pasirinkimas, norint užtikrinti gerą skonį, stilių, ir svarbiausia – kompaktiškumą. Parduotuvėje patogusbaldai.lt galima rasti tokių stumdomų sistemų variantų, kurie patenkins net išrankiausius. Stumdomos sistemos tiks jūsų naujam butui Vilniuje, taip pat stumdomos sistemos Kaune puikiai derės naujame jūsų name ar ką tik atnaujintame miegamajame. Trūksta idėjų, kur dėti stumdomas sistemas? Štai jums idėjos.

Spintos komercinėms patalpoms

BaldaiAr jums reikėtų įrengti persirengimo kambarius sporto bei SPA centre, ar norėtumėte įrengti patogias erdves darbui užkulisiuose kokiame nors pastate – stumdomos sistemos bus geras pasirinkimas. Persirengimo kambariuose jos užims mažiau vietos, todėl nebus būtina panaudoti pačią didžiausią erdvę. Dėl tos pačios priežasties jos puikiai tiks ir įvairioms užkulisių sistemoms. Gal tai bus sandėlys viešbutyje, kur bus lentynose sudėta patalynė, sukabinti švarūs rūbai, sudėti įvairūs reikmenys, kuriuos kambarinės turėtų nešti į viešbučio kambarius. Kur kas patogiau atstumti vienas dideles duris, jomis visiškai nesumažinti kambario ir iškart matyti visą didžiulę spintą, kurioje sudėta viskas, ko reikia, nei kaskart varstyti atskiras dureles bei stalčiukus ir ieškoti, kur kas padėta. Būtent dėl šio patogumo stumdomos sistemos ir yra tokios mėgiamos ten, kur labai svarbu greitis. Jos puikiai saugo spintą nuo pridulkėjimo ar kažkokių nešvarumų, tačiau atstūmus duris iškart galima čiupti, ko čia atėjai, pasiimti iš skirtingų lentynų viską, ko reikia, ir galima skubėti toliau.

Spinta miegamajame

Panašiai yra ir išrankaus žmogaus drabužinėje. Jeigu niekaip neapsisprendi kasdien, ką rengtis, kažin ar padės daugybė sekcijos tipo durelių bei stalčiukų. Patogiau bus vienos ar dvejos didelės stumdomos durys. Jas nustūmus atsivers visas drabužinės arsenalas ir bus galima greitai išsirinkti tai, ko ten ir įlindote. Taigi, galėsite iškart vienu metu derinti įvairius draubžius. Jeigu ant stumdomų durų yra uždetas veidrodis, tuomet tuo pačiu metu bus nesunku ir nužvelgti save veidrodyje bei galbūt greitai pataisyti kompoziciją. Žinoma, stumdomos sistemos bus naudingos tuo, kad nereikės atverti milžiniškų it tvarto vartų ir jais užgriozdinti pusę kambario, užstoti kažkam saulę ar vaizdą į televizorių. Tokios durys niekam netrukdys.

Nedidelis kabinetas

Jeigu savo bute labai taupote vietą, jums taip pat gali prireikti ir kito pasirinkimo – mažų kambarėlių ar kabinetų. Jeigu kompaktiškame bute atitversite kažkokią papildomą erdvę, ją atskirti geriausia su stumdoma sistema, tuomet varstomos durys neužims papildomos vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *