Kur naudoti interjero pertvaras? Idėjos.

PertvarosEkonomiškas ir stilingas būdas norint suskirstyti erdves – pertvaros. Paprastai pertvarų gamyba ir montavimas vyksta individualiai, iš pradžių įsigilinus į namų ir patalpų pobūdį, apmąsčius, kas geriausiai tiktų. Nerasite jau pagamintos pertvaros, kuri iškart tiks jūsų namams. Kaskart jos turės būti daromos pagal reikalingus parametrus. Štai kelios idėjos, kur gali būti panaudotos pertvaros, remiantis jau esančiais, tikrais projektais.

Pertvara valgomajam

Tokio stilingo projekto patys nesugalvosite, geriau, kad kas nors užvestų „ant kelio“. Įsivaizduokite savo didelę svetainę, sujungtą su virtuve. Čia kažkur, aišku, yra stalas, prie kurio valgo visa šeima. O kas, jeigu tą stalą su kėdėmis nunešite į nedidelę nišą ir su permatomomis stilingomis stiklo pertvaromis tą erdvę atitversite. Galima joje pakabinti ir gražų įkvepiantį paveikslą, padėti minkštų daiktų, kad erdvėje būtų švelnesnė akustika. Aišku, ši erdvė net gali turėti langelį į virtuvę, tokiu būdu, būtų galima patogiai perdavinėti lėkštes. Tai visiškai neįprasta idėja, tačiau valgymą ji paverstų tikru šeimos ritualu, kadangi valgymas netgi turėtų savo atskirą erdvę.

Pertvara į drabužinę

Mes dažnai kenčiame ir gaištame laiką vien dėl to, kad mūsų daiktai būna prastai suorganizuoti. Kažkas sugrūsta taip, kad sunku rasti viską, ko reikia. Drabužinė – puikus sprendimas norint turėti itin patogią vietą savo daiktams, kurioje patys nepaklystumėte ir galėtumėte greitai panaudoti reikalingus drabužius, viską išsirinkti, erdviai sandėliuoti savo drabužius. Geriausiai jai tinka stumdomos sistemos, kurios gali arba visiškai neišsiskirti iš bendro miegamojo (ar kito kambario) interjero ir atrodyti kaip įprastos sienos imitacija, arba, kaip tik, turėti išskirtinį stiliaus akcentą. O gal ant tų pertvarų būtų tiesiog pakabintas veidrodis.

Konferencijų kambarys

Įrenginėjant patalpas savo darbams, biuras dažniausiai nori turėti šiokį tokį kambarį konferencijoms. Juk kartais atvyksta svečių, svarbių diplomatų, verslininkų, ir nesinori nei kalbėtis bendroje erdvėje, nei užsidaryti į tamsų, atskirą kabinetą. Su pusiau skaidriomis pertvaromis atitvertas konferencijų kambarėlis leidžia būti viešiems, bet kartu privatiems. Vis tiek bus galima matyti, kas vyksta biure, tačiau niekas netrukdys vykdyti dalykinio pokalbio. Galima atitverti tokio dydžio konferencijų kambarį, kokio jo reikia. Pritaikyti pasirinktus biuro baldus ir džiaugtis patogiu dizainu. Tiesa, didžiausia tokių kambarių bėda būna labai aidinti akustika. Tačiau ją lengvai sutvarkysite kažkur patiesę minkštą kilimą bei padėję ne metalines, o minkštas kėdes aplink stalą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *