Idėjos mamos dienai

Per kiekvieną motinos dieną norime savo mamas nustebinti kažkuo nauju, tačiau visuomet pritrūksta idėjų, o banalios dovanos mamai jau gali nebenustebinti, todėl tenka gerai pasukti galva, norint padovanoti išskirtinę dovaną. Ar išskirtinė dovana visuomet yra brangi dovana? Nepasitikėkite kaina, pati išskirtiniausia dovana kartais gali net nieko nekainuoti, jos sėkmės receptas paprasčiausiai yra ne kas kitas, o jūsų kūrybiškumas ir svarbiausia pastabumas ar pagalba, kuri visuomet pradžiugina kiekvienos mamos širdį. Su idėjų stokojančiais skaitytojais mielai pasidalinsime savosiomis.

Pusryčiai

DovanosToks paprastas dalykas, kaip kad mylimas patiekalas pusryčiams į lovą gali nušviesti visą mamos dieną džiaugsmu. Juk kiekviena mama kiekvieną rytą keliasi anksčiau tam, kad pusryčiais padengtų stalą visai šeimai, todėl bent jau per motinos dieną pusryčiai į lovą ir laisvadienis nuo šios pareigos taps puiki dovana mamai. Būkite kūrybiški, šalia pusryčių pridėkite mielą raštelį, gėlę, kuri pradžiugins ir nušvies mamos dieną.

Asmeninė dovana

Visuomet būkite atidūs mamos poreikiams ir įsiklausykite apie ką ji svajoja. Galbūt greitai pasirodys ilgai lauktas spektaklis? Ar galbūt ji nori išbandyti naują grožio ar SPA procedūrą? Galbūt jai reikalingas koks nors naujas daiktas? Plaukų fenas, naujas telefono dėklas ar dar kokia, kad ir nežymi smulkmena? Išgirskite savo mamą ir išpildykite jos norą. Geriausios dovanos mamai tai atidumas ir dėmesys, todėl juo naudodamiesi niekada nesuklysit.

Šventiška diena

Mamos diena neturi baigtis tik viena dovana ar pusryčiais, motinos diena yra šventė visą dieną, tad nenustokite džiuginti mamos visą dieną. Įdėkite į jos kišenėlę raštelį, kaip ją mylite, kad darbe, mieste ar parduotuvėje ji nusišpysotų jį peskaičius. Atsiųskite gėlių į darbą ar mielą žinutę su priminimu kokia ji jums svarbi. Kiekviename mamos žingsnyje paslėpkite po mielą staigmeną – raštelį, nuotrauką ar kokį mielą daiktą. Be abejo, pačios mieliausios dovanos mamai tai pačių vaikų darytos dovanos, todėl būkite kūrybiški. Jei turite mažesnį brolį ar sesę, kartu pasistenkite padaryti rankų darbo dovanas. Jos gal ir neturi didelės materialios vertės, tačiau visuomet įstrigs mamai giliai į širdį.

1 mintis apie “Idėjos mamos dienai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *