Namuose stovi nepradarytas burbonas, nusimato susitikimas su didele draugų kompanija, ir norite visa tai suvesti ne tik į banalų gėrimą, bet ir į žaidimus su gėrimu? Štai keletas alkoholio gėrimo žaidimų, kuriuos žaidžiant turimasburbonas bus išgertas kaip geriausias gėrimas, ir juo pasimėgaujant, ir turint gerą laiką.
Žaidimas „tiesa“ ir „drąsa“
Turbūt visi žinome įprastą žaidimą su tiesa ir drąsa. Tai žaidimas, kurio metu vieni kitiems užduodame nepatogius klausimus, tokius, į kuriuos reikia sakyti tiesą. Tad arba žmogus išgirdęs klausimą renkasi variantą „tiesa“ ir atsako į klausimą tikrą tiesą, arba renkasi variantą „drąsa“. Klasikiniame žaidime, pasirinkus drąsą, reikia atlikti kokį nors sugalvotą darbą arba traukti kortelę, ant kurios būtų parašytas darbas. Žaidimas linksmas, nes visi šventai laikosi taisyklės sakyti tiesą ir nemeluoti. Jeigu nenori atsakyti – ne meluoji, o renkiesi drąsą. Šiuo atveju, mai į žaidimą įtraukiamas burbonas, tereikia vietoje dalies „drąsa“ pakeisti dalį „burbonas“. Tai reiškia, kad vietoje tiesos sakymo žmogus turi pasirinkti išgerti taurelę burbono. Taip žmogus, kuris mažiausiai nori atskleisti apie save, išgeria daugiausiai burbono, o tas, kas nenori gerti, atsakinėja į nepatogius klausimus. Kadangi palengva visą kompaniją apima burbono poveikis, ta tiesa darosi tik saldesnė.
Žaidimas „psichologas“
Šį žaidimą reikia pradėti žaisti, kol dar neatkimštas butelis, ir kol dar visi puikiai supranta, kas ir kaip vyksta. Kadangi taisyklės ne tokios ir paprastos. Jeigu pradėsite žaisti tada, kai jau vienas burbono butelis bus išgertas, kažin, ar visi suspės suprasti taisykles.
Žaidimo pradžioje vienas žmogus išvedamas už durų, kad žaidimo vedėjas supažindintų kitus su taisyklėmis. Tas išvestasis yra „psichologas“. Jo misija grįžus į kambarį bandyti įspėti, kokį bendrą sutrikimą ar ligą turi visi susirinkę žmonės. Jis aiškinsis uždavinėdamas klausimus. Vis kiekvieno galės kažko paklausti – bet ko. Kai bandys spėti, teisingas spėjimas lems pergalę, o neteisingas vers išgerti taurę burbono. Tuo tarpu paliktieji žaidėjai supažindinami su taisyklėmis. Jų sutrikimas bus toks, kad kaskart kai kažkam užduodamas klausimas, į jį atsakyti reikia galvojant apie kaimyną iš dešinės. Ne apie save (nors adresuojama tau), bet apie kaimyną. Tuo metu kaimynas klauso atsakymą. Jeigu atsakymas neteisingas – jis išgeria taurę burbono, sako „psichologas“ ir apsikeičia vietomis su tuo, kas sėdi iš kairės. Taip viskas vyksta, kol psichologas atspėja.