Kokį maistą pasiimti į plaukimą baidare?

Poilsis su baidarėmisNors vasara ir šalta, bet dažnai iš anksto suplanuota bei rezervuota baidarių nuoma Žemaitijoje blogo oro nepaiso. Taip pat dažnai baidarininkai atvirauja, kad šiek tiek vėsesnis geriau negu labai karštas. Tačiau ir labai šaltas nepatinka plaukiantiems, nes pats vanduo turi būti šiek tiek šiltesnis, o ne stingdyti šaltyje. Visgi, kad ir kokiu oru plauksite, pro parduotuves neplūduriuosite, tad į kelionę maisto iš karto reikės įsidėti. O kad išalksite, net neabejokite, juk patirsite šiokį tokį fizinį krūvį, o esant krūviui, atsiranda ir išalkimas. Tad geriausia vadovautis tokiais kriterijais, kad maistas būtų jums skanus, sveikas, mažiau užimtų vietos, nereikėtų jo ruošti kelionės metu ir nuo jo nesijaustumėte apsunkę. Ir aišku jį reikėtų atsargiai sudėti į valtį.

Geriamas vanduo

Prieš imant galvoti apie maistą, pirma pagalvokite apie vandenį, kiek jo išgersite. Vanduo daug sveria ir užima vietą, pagalvokite, gal pakeliui maršrute numatyta šaltinėlių, kur galėtumėte pasipildyti vandens taras. Jeigu ne, tuomet prisipilkite tiek, kiek jums reikia ir dar truputį daugiau, nes dėl fizinio krūvio, karščio daugiau norėsis ir gerti. Be to, jūroje dreifuojantys žmonės numiršta iš troškulio, o ne iš alkio, nes alkis ištveriamas ilgiau.

Vaisiai ir daržovės

Skaityti toliau: Kokį maistą pasiimti į plaukimą baidare?

Ką matau per plastikines duris

Langai ir durysAr kada nors sakiau, ką mano gyvenime reiškia plastikinės durys? Ką aš per jas matau, ką esu mačiusi ir ką paprastai man jos primena? Tikriausiai nesu, kaip ir nesu sakiusi, kad dabar namuose yra sudėtos UAB Aveplast plastikinės durys ir plastikiniai langai.

Ligoninės plastikinės durys

Kai gulėjau ligoninėje, buvau patekusi į gerą palatą, kur buvo ir balkonas. Ne kiekvienam ligoniui taip pasiseka, o man dėl atsitiktinumo pavyko patekti į tokią VIP zoną. Aš manau, kad ligoninės, nors ir yra statytos labai seniai, bet Lietuvoje yra itin pasisekę projektai. Kur bepamatyčiau užsienio ligonines, matau jas įkištas į pramoninius rajonus, į tokias nesimpatiškas miesto vietas, kur žmogus per langą mato vykstančias statybas, tuščius geležinkelio bėgius su kažkokiais neveikiančiais vagonais, ar lūšnynų kvartalus. Štai pas mus ligoninėje pažiūrėjus per plastikinį langą ar duris, dažniausiai iškart matai vaizdą, kuris verčia tave sveikti, verčia mėgautis ir norėti greičiau ištrūkti į lauką. Ypač, jeigu šiltos dienos. Ta ligoninėje, kurioje aš gulėjau, taip pat tobulai atitiko šį reikalavimą. Vos pažvelgusi per langą pamatydavau nuostabiausius vaizdus. Tik čia į tolį driekdavosi ilgiausia pieva, upelis ir puikus slėnis. Kaip iš kokiųJahovos liudytojų nešiojamų žurnaliukų apie Dangaus karalystę. Kai matai tokią gražią gamtą, pamiršti visas problemas, pamiršti net kad tau skauda. Tu kurorte, tu sveiksti, tu pasveiksi.

Universiteto balkono durys

Skaityti toliau: Ką matau per plastikines duris