Butas ar namas?

Ką renkatės Jūs - namą ar butą?Pradėdama savarankišką gyvenimą, ne viena jauna šeima sprendžia dilemą, kokie butai Vilniuje galėtų būti jų naujieji namai. Tačiau gerai tiems, kurie jau apsisprendė, kad būtent butai Vilniuje ir taps jų „target“ taikiniu. O daug kam juk vis dar neaišku, ką pasirinkti. Kas geriau: butas ar namas, o gal dalis namo.

Butas

Reikia pripažinti, kad įsigyti butą Vilniuje yra turbūt paprasčiau negu kitokios rūšies gyvenamą nekilnojamąjį turtą. Pagal savo kišenę ir poreikius kiekvienas gali rinktis tai, ko labiausiai reikia. Senamiesčio ir centro gerbėjai galbūt norės gyventi Antakalnyje, Žvėryne, Užupyje, Naujamiestyje. Pastaruoju metu vis labiau traukos centru tampa ir Naujininkai bei Stoties rajonas. Taigi, pasirinkti, kur gyventi bute, tikrai yra. Be to, mėgstantieji žalumą paprastai perka butą kur nors netoli Neries, kad ir visai prie upės. Laimė, Neris gražius vingius per Vilnių padaro, todėl ir tokių vietų, kur ant kalnų gražiai kyšo daugiabučiai namai su butais, yra visai nemažai. Tad butas Vilniuje gali būti ir tokioje vietoje, kur vienu metu jausitės ir mieste, ir gamtoje.

Tačiau ne kiekvienas nori gyventi bute, nes kai kas labiau reikalauja nuosavybės. Kažkam gali ir prasidėti kažkokiaklaustrofobija, galvojant apie tai, kad būtent bute esi uždarytas tarsi dėžutėje. Nemėgstantiems tokių minčių, tenka pagalvoti apie kitokias alternatyvas.

Dalis namo

Dar vienas patogus sprendimas tiems, kam tai priimtina – dalis namo.Tai reiškia, kad jau nereikia patiems užsiimti namo statybomis ir tvarkyti kažkokius popierius ar daryti kažką nemalonaus. Tiesiog tenka apsigyventi ten, kur kažkas kitas jau gyvena, jau turi savo gyvenimą. Tai reiškia, kad turite, kitaip tariant, gaunate dalį namo ir joje galite įsikurti. Tačiau turėsite ir kaimynus, labai svarbu, kokie jie bus.

Namas

Turbūt pats brangiausias sprendimas Vilniuje yra namas, nes čia labai brangi žemė. Ypač, lendant kuo giliau į centrą. Taigi, jeigu norite gyventi Vilniaus centre, teks pakloti nemažus pinigus, tačiau tai pasiekę jausitės tikrai laimingi. Jeigu norėsite net ir nedidelio sklypo Žvėryne, tai jums tai gal kainuos iki milijono eurų ar daugiau. Jeigu norėsite nedidelio sklypo Pilaitėje – gal ir pavyks jį įpirkti. Vilnius yra labai didelis, ir labai norint, kiekvienas jame gali rasti sau tinkamą gyvenamą vietą. Juo labiau dabar, kai būsto kreditams visur yra suteikiamos tokios palankios sąlygos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *