Kur dingo gipso kartonas

Mūsų kaime ir anksčiau būdavo visko: dingdavo aliumininiai kibirai nuo kiemo, kažkas paduodavo šunims migdomųjų, naktį į slyvą galėdavai užtikti įsilipusį kaimyną ir vagiantį vaisius. Tačiau tokios vertingos statybinės medžiagos kaip gipso kartonas dingo pirmą kartą. Kas gali būti nemaloniau už tai, kai apiplešiamas tavo garažas su visiškai naujais pirkiniais.

Statybos su pertraukomis

Renkuosi gipso kartonąVisų pirma, noriu pasiskųsti, kad šis dingęs gipso kartonas buvo vertingas ne kiek dėl finansų, o kiek dėl laiko. Sakoma, kad laikas yra pinigai, bet man atrodo, kad laikas brangesnis. Pinigų kursas keičiasi pamažu, o laikas gali būti pačiu vertingiausiu, tiesiog neįkainojamu dalyku. Todėl galite suprasti mano rūpestį, susierzinimą, o galiausiai ir visišką įsiūtį, kai ryte atsidaręs garažą pamačiau, kad dar vakar pirktas gipso kartonas dingo tiesiog be pėdsako. Kaip gali tikėtis, kad kažkas sutvarkys didelius valstybinius nusikaltimus, jei net tokios vagystės įvyksta akimirksniu per naktį, o daiktą pavagia galbūt kaimynas. Baisiausia man yra tai, kad dabar vėl turėsime užsakinėti naują gipso kartoną, laukti kol atveš. Dėl to kenčia visi. Pirmiausiai – statybininkai, kurie dabartinėje statybų stadijoje jau negali nieko daryti, kol negaus šios statybinės medžiagos. Toliau – kenčia kiti žmonės, laukiantys, kol mano statybininkai baigs darbą ir eis kažkam atlikti vidaus apdailą. Galiausiai – labai kenčia mano šeima, nes visi nerimaujame, ar spėsime įsikelti į namą dar iki žiemos. Kam mokėti be reikalo tokią didelę nuomą, jeigu visai šalia kyla mūsų būsimas namas. Niekas negalėjo numatyti, kad taip ilgai tempsis reikalai su banku ir banko paskola, kad reikės ilgiausiai varstyti savivaldybės ir vaiko teisių duris, kad gautume visus kvailus dokumentus paskolai gauti, ypač neatitinkančius realybės dokumentus dėl nepilnamečių vaikų. Šie dalykai privertė statybas sustoti beveik visą vasarą. Be pinigų nėra ir darbų. O dabar, kai viskas jau turėjo pajudėti iš to mirties taško – lyg tyčia dingo gipso kartonas. Prarasti pinigai ir prarastas laikas, kuris galbūt kainuos dar daugiau, jeigu negalėsime įsikelti į namą, nes užsnigs žiema.

Įtariamieji

Kas yra tie įtariamieji, visiems aišku. Yra ta pati šeima su jau nesuskaičiuojamu palikuonių skaičiumi. Jie sugeba ir užsiimti kiekviena smulkia vagyste (tą paprastai daro atžalos), ir didesnėmis. Vagia automobilius, lentas iš malkinės, o štai dabar išnešė ir mano naujas statybines medžiagas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *