Putų polistirolo privalumai

PutosPrieš artėjant šaltiesiems orams būtina pasirūpinti savo namų šiluma. Viena populiariausių medžiagų tiek nuosaviems namams, tiek ir daugiabučių šiltinimui – tai putų polistirolas. Tai puiki medžiaga, norint apšiltinti gerai ventiliuojamas, sandarias, ugniai atsparių medžiagų turinčias patalpas. Ši medžiaga tolygiai kontrastingai turi tiek pliusių, tiek ir minusų ir tik individualus žmogaus poreikis gali nuspręsti kuri pusė svaresnė. Šiandien nutarėme plačiau apžvelgti putų polistirolo privalumus ir populiarumo priežastis.

Kaina ir paprastumas

Pagrindinė priežastis kodėl putų polistirolas yra toks populiarus, kalbant apie patalpų šiltinimo sistemas tai yra jo kaina. Medžiaga yra viena pigiausių pasirinkimų, ieškant ne tik žemesnės kainos, bet ir ne pačios prasčiausios kokybės alternatyvų. Ši šiltinimo medžiaga labiau tinka individualiems standartiniams namams, mat ji turi aukštą šiluminę varžą, ją labai paprasta montuoti, todėl įskaičiavus ir montavimo išlaidas dažniausiai putų polistirolo pasirinkimas tampa praktiškiausia išeitimi.

Kitas putų polistirolo privalumas yras šios medžiagos lengvumas. Žinoma, šitas privalumas aktualiausias darbininkams ir montuotojams, tačiau ir Jums medžiagos lengvumas gali sutaupyti pinigų, mat už sunkių medžiagų pervežimą ir montavimą (ypatingai montuojant stogus) atitinkamai paslaugų kainos šiek tiek išauga.

Didžiausią įtaką medžiagos populiarumui ir daro žemos kainos bei šilumos savybių funkcionalumo santykis. Tačiau ši medžiaga turi būti tinkamai pasirenkama, mat ja apšiltinus netinkamo namo sienas ar stogą, galima sulaukti daugiau nuostolių nei privalumų, o iš čia ir kyla nepasitenkinimas trūkumais, kuris nė nebūtų pastebėtas ir aktualus, jei medžiagos savybės būtų tinkamai suderintos su apšiltinamų patalpų medžiagų ir įrengimo savybėmis.

Tiems, kuriems kaina yra svarbiausias kriterijus renkantis namo apšiltinimo medžiagas, rekomenduojama iš karto pirkti didesnį kiekį medžiagų. Dažnai žmonės putų polistirolą ir kitas medžiagas perka dalimis, kad neapkrauti namų ir kiemo, tačiau tai reikalauja papildomų transportavimo išlaidų. Be to, perkant didesnį kiekį medžiagų pritaikomos didesnės nuolaidos, todėl kaip ir visur, perkant daugiau – mokėsite mažiau. Taip pat, nepatingėkite paieškoti alternatyvų. Tikrai rasite parduotuvę, kuri siūlo ypatingas nuolaidas ir galėsite putų polistirolo įsigyti pigiau. Palyginkite bent 5 kompanijų siūlomas kainas ir neatmeskite tų, kurios yra įsikūrusios ne Jūsų mieste. Kartais galite rasti tokių kainų, kurios yra mažesnės už kitas net pridėjus ir transportavimo išlaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *