Longboardų rūšys

Dažnai matyti įvairiuose filmuose, gerai žinomi Vakaruose longboardai pagaliau atkeliavo ir į Lietuvą ir yra itin populiarūs. Šiandien jau nebereikia longboardų siųstis iš užsienio šalių ir laukti mėnesio ar daugiau šios prekės, jas galima įsigyti ne vienoje sporto prekių parduotuvėje, kurioje iš nemažai alternatyvų galima pasirinkti sau tinkamiausią prekę.

PramogosTuos, kurie dar nežino kas yra longboardas, norime supažindinti su šia naujausia tendencija Lietuvoje. Tai yra ilgesnė riedlentės versija, kuri pasirinktinai gali būti nuo 80 iki 150 centrimetrų ilgio. Longbordų ratukais yra kur kas didesni nei riedlentės, dėl šios priežasties ši riedėjimo lenta yra kur kas greitesnė ir gali pasiekti automobilio greičius, mat rekordas važiuojant longboardu siekia net 129km/val. Dažniausiai šios ilgesnio tipo riedlentės naudojamos ilgesnio atstumo keliams įveikti, užsienyje – nuokalnių ar slalomo rungtynėms. Longboardų būna įvairių rūšių, todėl pačius populiariausius nutarėme apžvelgti.

Longboardų rūšys

Vieni populiariausių longboardų – tai Pintail rūšis. Šio tipo longboardai daugiau skiriami laisvalaikiui, yra ilgi ir platūs, jų forma užtikrina stabilumą stovint ant lentos, o ratukai turi gerą sukibimą su bet kokia žemės danga. Šitas longboardas nevaržys jūsų judesių, todėl galėsite drąsiai judėti kartu su juo.

Drop down longboardai yra skirti ekstremalių pojūčių mėgėjams, bet gali tikti ir kasdieniam važinėjimui. Su šios rūšies longboardu galite jaustis saugiai leisdamiesi nuo kalno, mat jų forma užtikrina jūsų tvirtą ir žemą padėtį, kuri suteikia stabilumo. Iš šonų pakilusios sienelės garantuoja, jog jūsų kojos bus reikiamose vietose ir nenuslys.

Nors Drop through longboardas savo forma primena Drop down, tačiau jis yra, ko gero, pats universaliausias longboardas. Patogi ir plati lenta leis pradedantiesiems jaustis itin komfortabiliai ir saugiai, lyg jau važinėtų ne vienus metus. Su šiuo longboardu labai patogu riedėti nuo įvairių kalnų, nes plati lenta ir kokybiškos ašys suteikia saugumo, bet tuo pat metu ir naujų potyrių ir adrenalino.

Vieni paprasčiausių longboardų – tai Stubby Burner riedėjimo lentos, kurios dėl savo formos ir dydžio yra pačios patogiausios riedėjimui mieste. Su šiuo longboardu galite riedėti tiek gatvėje, tiek ir riedlenčių parke.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *