Procedūros, padedančios kovoti su raukšlėmis

MezoterapijaŠiandieninis grožio ir jaunystės kultas yra ne tik priežastis tiek vyresnių, tiek ir jaunesnių moterų apsėstam norui atrodyti jauniau, neigiant bet kokius natūralius senėjimo procesus, bet ir pagrindinė priežastis įvairių grožio procedūrų atisdarimui. Odos patempimtas, mezoterapija ar botokso injekcijos – tai procedūros, kurios padeda panaikinti raukšles ir atrodyti jauniau. Tačiau vis dėlto visos trys procedūros yra labai skirtingos, todėl žmogus, kuris domisi raukšlių pašalinimu turėtų gerai susipažinti su visomis trimis procedūromis, kad teisingai nuspręsti ką daryti. Visos trys procedūros yra be galo skirtingos.

Odos patempimas

Tai viena pirmųjų ir labiausiai drąstiška procedūra. Šiandien veido odos patempinas jau nebėra tokia populiari procedūra, kadangi tai vienintelė procedūra, kurioje naudojama narkozė, skalpeliai ir kiti dalykai. Po procedūros jūs niekur negalite eiti – jūsų veidas pilnas siūlių, yra ištinės ir su mėlynėmis, kurios turi atslūgti. Ši procedūra tinka tiems žmonėms, kurie turi nemažai raukšlių bei didelį odos perteklių. Vis dėlto, atlikus operaciją, kuri kardinaliai pakeičia išvaizdą, sunku sugrąžinti nepatikusį rezultatą. Taigi, tai yra veiksminga, tačiau vis mažiau populiari procedūra, kurią pakeičia įvairios injekcijos.

Botokso injekcijos

Gan greitai botoksas, kaip alternatyva odos patempimui, atsirado ne tik lūpų ar skruostų didinimui, kaip esame įpratę girdėti, bet visų pirmiausia raukšlių šalinimui. Botakso injekcijų pagalba galima pašalinti nedideles ar vidutinio gylio raukšles be jokių pjūvių. Smulkios raukšlės, kurias šalinti moterys pradeda gan anksti iš karto joms pasirodžius, gali panaikintos jau po pirmos procedūros, kai tuo tarpu gilesnės raukšlės rekalauja daugiau procedūrų norimam efektui pasiekti. Nors pats botoksas nėra žmogaus organizmas pavojingas, tačiau vis dėlto jis nesuteikia ir jokios naudos, todėl tai vis dėlto ne vienintelė alternatyva odos patempimo procedūrai. Pagrindinis botokso pliusas – greitas efektas, jokios narkozės ir skalpelių ir dažnai apsiėjimas be mėlynių.

Mezoterapijos procedūra

Tai yra populiariausių ir naudingiausių procedūrų šiandien, kuri ne tik išlygina raukšles, tačiau ir yra naudinga ogranizmui. Mezoterapijos principas yra lygiai tas pats kaip botokso – viskas vyksta injekcijomis ir adatomis, tačiau mezoterapija yra laikoma kur kas naudingesnė. Jos metu injekcijos skystis yra sukuriamas individualiai pagal žmogaus ogranizmo poreikius – įvairūs mineralai ir vitaminai, kurie stabdo tolimesnį senėjimą ir naikina raukšles. Vienintelis sirtumas tas, jog mezoterapijos procedūros privalomos atlikti kur kas dažniau ir mažesniais kiekiais, kad pasiekti norimą efektą ir užkirsti kelią senėjimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *