Pilvo sienos plastikos pranašumai

Pilvo plastikaDaugelis moterų po gimdymo ar didelio svorio atsikratymo kenčia nuo nukarusio pilvuko, kurį sudaro odos perteklius ar riebalai, kurių nepavyksta sudeginti net ir pačiomis griežčiausiomis dietomis bei sporto planais. Dėl šios priežasties ne viena moteris ryžtasi operacijai, mat pilvo plastika kaina yra neįkainojama ir čia mes kalbame toli gražu ne apie pinigus. Dauguma moterų nežino kuo riebalų nusiurbimas skirasi nuo pilvos sienos plastikos, todėl skubame paaiškinti kuo pilvos sienos plastika yra pranašesnė nei riebalų nusiurbimas.

Kodėl verta rinktis?

Pilvo sienos plastika, priešingai nei riebalų nusiurbimas, orientuojasi ne tik į riebalinio sluoksnio pertekliaus pašalinimą, tačiau ir į bambos korekciją bei pilvo raumenis. Riebalų nusiurbimas dažniau tinkamas, norinčioms pašalinti riebalų perteklių ne tik nuo pilvo, tačiau ir nuo šlaunų, kaklo ar kitų kūno vietų. Pilvo sienos plastika koncentruojasi į kruopštų darbą pilvo srityje.

Renkantis riebalų nusiurbimą dažniausiai pageidaujama sritis yra būtent pilvas, todėl kompetetingas chirurgas visuomet parekomenduos ir kitą alternatyvą. Pilvo sienos plastikos metu yra pašalinamas riebalų perteklius, patempiama nukarusi oda, sutvarkomi bambos neestetiški pokyčiai, pašalinamos strijos pilvo srityje bei patempiami pilvo raumenys, todėl efektas atrodo kur kas geriau nei riebalų nusiurbimo atveju. Dažniausiai pilvo sienos plastika reikalinga moterims, kurios negali grąžinti pradinių formų po gimdymo.

Neretai moterys nustemba, jog riebalų nusiurbimo atveju galima pašalinti ne daugiau 2,5 kg riebalų, todėl svajonės apie greitai atsikratytą anstvorį greitai subliūkšta. Pilvo sienos plastikos metu riebalų atsikratymo limitas yra lygiai toks pat, tačiau gaunate papildomų privalumų. Negana to pilvo plastika kaina dažniausiai yra mažesnė nei riebalų nusiurbimo operacija.

Svarbu nepamiršti, kad pilvo sienos plastikos operacijos rezultatus pamatysite ne iš karto, mat patys galutiniai rezultatai ir maksimalus efektas bus matomas tik po daugmaž 4 mėnesių. Pirmomis dienomis pamatysite odos patempimo, bambos rekonstrukcijos pokyčius, tačiau riebalų ir raumenų pakitimai pilnai sugis tik po tam tikro laiko. Pilvo plastika kaina gali siekti iki 2000 eurų, tačiau rezultatus apima šypsena ir meilė sau, sutaupant laiko ir energijos, kurią eikvojate laikydamiesi nereikalingų dietų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *