Modernios grindjuostės: iki smulkmenų!

Medžio gaminiaiModernus namų interjeras šiuo metu yra vienas mėgstamiausių pasirinkimų. Kodėl? Kadangi modernumas labai dažnai siejamas su minimalizmu, o jis – mažos kvadratūros būstuose dažnai tampa pačiu geriausiu išsigelbėjimu. Tiesa, ne visi pagalvoja apie tai, kad modernūs namai yra tokie, kurie iki mažiausių smulkmenų išpuoselėja šio stiliaus savybes ir šįkart mes apie grindjuostės, kurios taip pat turi būti pasirenkamos atidžiai įvertinus smulkmenas bei modernumo apibrėžimą.

Gana dažnai teigiama, kad MDF grindjuostės turi būti ryškios spalvos, kad atitiktų moderno sąlygas. Tai nėra tiesa. Tai vienas neutraliausių pasirinkimų, kuris montuojamas namuose ir būdamos beveik nematomos tuo pačiu jos yra ryškios, drąsios ir tuo pačiu traukiančios akis. galima rinktis ir baltas, kurios dažniausiai vadinamos skandinaviško stiliaus potėpiais, tačiau siūlome nepamiršti, kad jos turi derėtų prie grindų, tad jeigu jos unikaliai ryškiais ornamentai – baldos grindjuostės neatrodys patraukliai.

Taip, jos turi būti derinamos prie smulkmenų. Nuo grindų iki durų. Štai medinės lauko durys dažnai vadinamos klasika, tačiau ir jos gali būti modernios. Tik dažniausiai tuomet jos yra dažomos ryškesnėmis spalvomis, kurios labiau traukia akis. taip pat reikalingas harmonijos palaikymas. Kiekvienas modernaus stiliaus akcentas gali sulaukti jam skirto dėmesio, tačiau kai to dėmesio per daug – gaunamas disbalansas, kuris, deja, neatrodo patraukliai.

Dažniausiai modernios grindjuostės yra platesnės, jos labiau traukia akis. Ne veltui sakoma, kad joms reikia skirti tiek dėmesio, kiek reikia, kiek jos reikalauja, kadangi tai yra daiktas, kuris net ir būdamas greta grindų, beveik nematomas – bus svarbiausias Jūsų stiliaus akcentas.

Taip pat siūlome rinktis tokias, kurios yra paprastesnės. Dažniausiai klasiką mėgstantys asmenys renkasi juosteles, kurios yra su įvairiais raštais. Nors jie beveik nematomi, kadangi pasidengia po dažais, tačiau akyliau įsižiūrėjus galima pamatyti stilių įvairovę, kuri Jums tikrai patrauks akis, galiausiai, sužavės fantazija.

Žinoma, būtinai pirkite geros kokybės. Šiuo metu bene labiausiai giriamos yra MDF grindjuostės, kurios ne tik puikiai atrodo, tačiau ir ilgai tarnauja. O ilgaamžiškumas – vienas svarbiausių aspektų renkantis bet kokius namų interjero akcentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *