Čiužiniai nuo pragulų – stebuklas sergančiam

čiužiniaiPaliatyvus pacientas taip pat gali gerai jaustis ir tuo pačiu produktyviai gyventi. Tik tokiu atveju reikia įsigyti specialią įrangą, kuri suteikia kasdienybei daugiau patogumo. Kalbant apie patogumą – jis reikalingas ne tik pacientui, tačiau ir žmogui, kuris jį prižiūri. Pavyzdžiui, čiužiniai nuo pragulų arba neįgaliojo vežimėlis. Visa tai lengvina abiejų žmonių gyvenimus. Keista, kad šiais laikais vis dar yra tokių, kurie nesinaudoja galimybės gyventi patogiau, juolab, teikiamos kompensacijos jiems gauti.

Svarbiausia – originalus čiužinys

Kadangi šiuo metu geros kokybės daiktai gana greitai perkami, natūralu, kad skatinama pirkti iš patikimų prekybos vietų, kuriose gaminiai bus tikrai geros kokybės. Paprasčiausiai bandydami uždirbti padirbėjai dažnai siūlo gaminius, kurie vizualiai atrodo taip pat, tačiau tik palyginus funkcijas matyti, kad skirtumas yra didelis. O paprastas čiužinys toli gražu nepasižymi tokiomis pat savybėmis kaip kad ir specialiai kurtas nuo pragulų.

Kartu su čiužiniu – daugiau dėmesio pacientui

Žinoma, siūlome daugiau dėmesio skirti pacientui, kadangi tik čiužinio pasirinkimas negarantuoja, kad pragulų visiškai nebus. Štai todėl reikia valyti žaizdas, naudoti specialius kremus, galiausiai, pagal galimybes svarbu, kad pacientas kuo dažniau keistų gulėjimo vietą arba bent jau poziciją. Tokiu atveju puikiai pasitarnauja ir neįgaliojo vežimėlis arba specialios slaugos lovos, kurių pozicija kinta pagal poreikius.

Čiužinio priežiūra

Specialūs čiužiniai džiugina ir tuo, kad jiems nereikia skirti labai daug laiko. Tai reiškia, kad jie yra geros kokybės, tačiau pati priežiūra – paprasta. Nors, žinoma, jos reikia, tačiau džiugu, kad ne tiek ir daug. Svarbiausia yra nuvilkti užvalkalus ir tuo pačiu juos kuo dažniau plauti. Tai jau didelė garantija, kad daiktas ne tik puikiai atrodys, tačiau ir ilgai tarnaus. Taip pat pasikartosime, kad būtinas kokybės pasirinkimas, tad jokiu būdu nepirkite ten, kur gaminiai – ypač pigūs.

Daugiau dėmesio pacientui

Nors čiužiniai nuo pragulų bei kitos įrangos žmogui labai reikalingos, tačiau dažniausiai jis jaučiasi kur kas geriau tokiu atveju, kai gauna dėmesio. Ir tai gali būti pats paprasčiausias pokalbis. Reikia tiek mažai, kad savijauta būtų geresnė. Juk fizinė – tik dalis. Taip pat reikia rūpintis ir savo psichologine būsena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *