Metų planas – sportuoti

Nuo ko turėtų prasidėti jūsų metų planas sportuoti? Ar pirmiausiai turėtų būti aplankomos sporto prekės Vilniuje, ar pirmiau reikėtų pasižiūrėti daug video klipų su treniruotėmis, o gal susirasti gerą sporto salę? Keletas sportuojančių žmonių pataria, su kokiomis mintimis ir veiksmais jie patys padėjo sau pradėti sportuoti.

Sporto prekės – geras įkvėpimo šaltinis

Planuoju sportuotiSportuojantis Vytas sako, kad sporto prekės Vilniuje jam visada sukelia daug įkvėpimo, o taip pat turėtų jo sukelti ir tiems, kurie dar tik pradeda savo užsiėmimus sporto salėje. „Kiekvienos srities pirkiniai padeda įsijausti, kurti svajones. Kaip rašo knygoje apie pasąmonės galią, tai mes tarsi patys save įsipareigojame su tokiais pirkiniais ir vaizdiniais, kaip mes kažką darysime malonaus. Pavyzdžiui, moteris gali prisipirkti suknelių ir dažų, ir ji automatiškai nori pasipuošti ir eiti kažkur į miestą. Taip pat ir žmogus, užėjęs į sporto prekių parduotuvę, iškart susidomės kažkokia sporto sritimi, norės gal pats ką nors pabandyti. Todėl mano manymu, tokios prekės Vilniuje tikrai yra labai geras būdas būti motyvuotam“, – sako Vytas.

Žinoti asmenines priežastis

Kitaip apie motyvaciją kalba jau 10 metų sporto trenere dirbanti Jurga. Ji sako, kad svarbiausia yra pačiam gerai žinoti, kodėl tu nori vieno ar kito dalyko. „Manau, kad didžiausia problema ir daugiausiai sunkumų yra tada, kai žmonės savęs nepažįsta, kai jie negali prisiversti kažko daryti, nes neturi motyvacijos. Tarkime, gal reikia žmogui sulieknėti dėl sveikatos, arba sportuoti. Gal dėl to, kad partneriui labiau patiktų. Gal nori šiaip tokią svajonę įgyvendinti. Jeigu tiksliai nežinai, kodėl nori sportuoti, tai niekas nepadės, nei visokie patarimai, nei pažadai sau. Visada siūlau žmonėms būti sąžiningiems patiems sau, padėti sau ir tik tada imtis kažką daryti“, – pataria Jurga.

Tiesiog pradėti

Tuo tarpu Povilas, dar vienas jaunas sportuojantis žmogus, sako, kad nereikia būti ištižusiam, geriau mažiau kalbų, daugiau darbų. „Žinau minias tokių žmonių, kur jau šimtą metų kalba, kad eis sportuoti. Pasirašo sau visada po gimtadienio ir po naujų metų sąrašą pažadų, ir nė vieno neįgyvendina. Sąrašo viršuje visada būna pažadas sportuoti. Manau, kad reikia tiesiog imti ir pradėti daryti. O paskui bedarant viskas jau ten savaime atsiras – ir pasiekimai, ir sporto prekės, ir draugai, kurie sportuoja, ir susidomėjimas pats tiktai augs“, – įsitikinės vyras.

1 mintis apie “Metų planas – sportuoti”

  1. Sunku buvo ir man rasti motyvacijos dėl sporto, bet supratau, jog svarbiausia yra atrasti tai, kas tau patiktų, tuomet ir motyvacijos sportuoti atsiras. Pati neseniai pradėjau lankytis pas kineziterapeutus, fizinė būklė labai stipriai pagerėjo ir tuo džiaugiuosi. Rekomenduoju visiems!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *