Kokio santechniko geriau neįsileisti

Įsivaizduokite, staiga po namus pasipila potvynis iš vamzdžių, o jūs svarstote, ar santechnikas Kaune tikrai galėtų tai sutvarkyti. Nesvarstykite, iškart jį kvieskite, juk kiekviena akimirka – tai prapiltas vanduo ir padaryta žala. Tačiau net esant ekstremaliai situacijai galima kviesti tik tokį santechniką, kuris yra tikrai patikimas. Jeigu pastarasis kelia nerimą, ieškokite kito. Kokio santechniko geriau neįsileisti ir ieškoti kito?

Neturi jokių dokumentų

Santechniko raktasJeigu pas jus net ir ne avarijos dieną nori užsukti žmogelis su ūsais, kibiru ir didžiuliu laužtuvu, prisistato santechniku, bet neturi jokių dokumentų, jums visai nereikia jo įleisti. Tiesą sakant, jeigu jis neatstos, kvieskite policiją. Visgi, tai daugiau filmų scenarijus, o ne realybės. Normalus santechnikas Kaune, kuris tvarkytų jūsų vamzdžius, turėtų pirmiausia dirbti legaliai. Ir tai būtų dalykas, kurio jūs iškart turėtumėte pageidauti. Jeigu santechnikas negali pateikti jokių normalių duomenų apie save, jeigu jis tikrai keistas ir dirba nelegaliai, ieškokite kito. Visada geriausia yra dirbti su žmonėmis, kurie turi tam tikras darbo sutartis, kurie gali dirbti labai atsakingai, kurie moka atlikti savo pareigas ir gali parodyti raštu, kokie jų ir jūsų įsipareigojimai. Juk nenorėtumėte, kad ūsuotas neprisistatęs dėdė kažką pakrapštytų vonioje, paimtų 50 eurų ir dingtų. Po valandos ten vėl tekėtų vanduo, o niekas atsakomybės dėl broko neprisiimtų, nes net nebuvo jokio legalaus darbo. Tad visada geriau rinkitės viešą ir oficialiai su dokumentais dirbantį meistrą – santechniką.

Blogi atsiliepimai internete

Jeigu turite daugiau laiko, galite iš anksto ieškoti tokio santechniko, kuris jums būtų tinkamas. Tai galėtų būti tas žmogus, kuris turi gerus atsiliepimus internete. Jeigu renkatės ne pažįstamą, pasitikėkite interneto bendruomene. Ten žmonės galbūt yra sąžiningi, ir pasako savo nuomonę, kada santechnikas Kaune tikrai geras ir patikimas, o kada pridaro nesąmonių, paima pinigus ir pabėga.

Jaučiate kažką negero

Kartais visai nereikia ieškoti racionalių priežasčių tam, kad nesamdytumėte kažkokio žmogaus. Jeigu matote, kad jums tiesiog nepatinka kažkoks žmogus, visai neprivalote jam suteikti darbo. Gal jums jį kažkas rekomendavo, atvedė, o jūs visai nenorite jo samdyti. Jums geriau vandens upelis vonioje, negu šis žmogus jūsų namuose. Tai ir nesamdykite. Yra tikrai ne vienas santechnikas Kaune, ir jūs galite išsirinkti tokį, kurį ir antrą ar trečią kartą mielai samdytumėte, kartais jūsų nuojauta gali būti svarbiausias dalykas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *