Kiek laiko trunka el. parduotuvės kūrimas?

Ne vienam verslui labai aktualu el parduotuviu kurimas, net jeigu nemaža dalis prekybos visgi vyks ir fiziškai, o ne tik internetu. Kita vertus, nemažai prekybos sektorių dabar kyla tik internetinėje erdvėje, o realiai net ir neatsidaro tikros parduotuvės, kaip kažkada seniau. Viena yra skaičiuoti finansus, kiek kainuotų el. parduotuvės sukūrimas, kita yra skaičiuoti laiką. Žmonės dažnai pamiršta, kad reikia viską planuoti gerokai iš anksti. Tad kaip reikėtų planuotis viską, jeigu norite, kad jūsų verslas startuotų laiku?

Kiek laiko pasilikti, prieš planuojant startą

Elektroninės parduotuvėsPaprastai verslininkai žino laiką, kuomet jie nori daryti didžiausius pardavimus, tai būna susiję su parduodamų prekių specifika, rūšimi ir sezoniškumu. Pvz., dovanojimui tinkančius dalykus visi perka žiemą, prieš Kalėdas. Su vasaros atostogomis susijusius pirkinius žmonės perka pavasarį ir vasarą. Atitinkamu metu perkamos mokyklinės prekės, pavasariniai sodo reikmenys ir pan. Kai kurie dalykai daugiau mažiau perkami visais metų laikais (pvz., šunų ėdalas). Tačiau, jeigu turite numatę tas specialias didesnių pardavimų bangas, reikėtų ant jų ir taikytis. Kiek pasilikti laiko nuo idėjos vystymo iki prekių pardavimo bangos? Mes rekomenduotume ne mažiau pusę metų, o dar geriau – beveik apvalius metus. Taip kad, jeigu rugsėjį sumąstėte, kad būtų gerai atsidaryti elektroninę parduotuvę, kurioje prekiautumėte Kalėdų atributika, veikiausiai į traukinį jau pavėlavote, nes visi veiksmai iš tiesų užims nemažai laiko.

Programuotojo ir dizainerio paieškos

Kas užims laiko pirmiausia, tai kol rasite jums tinkantį programuotoją, dizainerį. Gal ieškosite freelancerių grupėse feisbuke, gal per skelbimus, o gal eisite į paslaugos.lt specialius specialistų katalogus. Kad ir ką darysite, vis tiek turėsite tam skirti laiko, kad išsirinktumėte specialistą, dirbantį jums priimtinais metodais, ir už jums tinkamą kainą. Be to, galbūt dar specialistai bus iš pradžių ir užsiėmę, ir jūs turėsite palaukti eilėje.

Darbai ir derinimas

Tuomet kelias savaites vyks jūsų interneto svetainės kūrimas. Reikės ir tekstų rašytojo jai užpildyti. Taip pat galbūt turėsite kelti nuotraukas į internetą ir pan.

Per kiek laiko atsirasite Google paieškoje?

Prieš kiek laiko pradėti viešąją komunikaciją ir reklamą yra klausimas, susijęs su reklama ir su SEO. Kadangi, kuo anksčiau pradėsite apie save skelbti, tuo labiau jus pastebės ir vartotojai, ir google. O jeigu jus pastebi Google, tai greitu metu pastebės ir vartotojai. Tačiau visam šiam reikalui įsukti vis tiek prireiks bent poros mėnesių.

1 mintis apie “Kiek laiko trunka el. parduotuvės kūrimas?”

  1. Kuriant naują el. parduotuvę svarbu atrasti savo srities specialistus, kurie galėtų tinkamu laiku oficialiai pradėti darbuotis prie naujojo puslapio. Tačiau reikiamus specialistus šiais laikais gali padėti atrasti specialūs įdarbinimo centrai, kurie sutrumpins jūsų naujų darbuotojų paieškos laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *