Kaip nustebinti mylimą žmogų?

Gėlių pristatymasKartais padaryti staigmeną savo artimam žmogui gali būti labai sunku. Ypač sunku tais atvejais, jei staigmenas darėte jau ne vieną kartą ir sunku sugalvoti kažką naujo. Būtent dėl šios priežasties turime jums pasiūlymą ir idėją – tai yra geles i namus Klaipeda. Ir tai nebūtinai turi būti vien Klaipėda, daugumoje didžiųjų Lietuvos miestų yra teikiama ši paslauga, todėl galėsite pasinaudoti ja, kad ir kur begyventumėte. Net jei ir gyvenate užmiestyje, dauguma įmonių siūlančių šias paslaugas pristatys gėles į kaimą už papildomą mokestį. Tad kodėl gėlės į namus yra labai gera staigmena ir dovana? Visų pirma, dovanodami gėles jūs visada pradžiuginsite savo moterį, kad ir kokia forma tai būtų daroma. Visų antra, kai jūsų gėles pristatys kurjeris o ne jūs pats, suteiksite netikėtumo faktorių, kuris dar labiau sustiprins visus teigiamus įspūdžius.

Greitas gėlių pristatymas

Naudodamiesi šia paslauga turėtumėte suprasti, jog gėlės yra gyvas organizmas ir naivu būtų tikėtis, jog pristatytos gėlės atrodys identiškai taip pat, kokias jas matėte nuotraukoje. Mes nenorime pasakyti, kad pristatytos gėlės bus nuvytusios ar kaip kitaip apgadintos, tačiau pats kompozicijos vaizdas gali skirtis, nes gėlės yra itin skirtingos ir kiekviena atrodo vis kitaip. Tad pateiktos nuotraukos naudojamos tik tam, kad susidarytumėte įspūdį ir žinotumėte kaip jos maždaug atrodys.

Užsakytos gėlės dažniausiai pristatomos tą pačią arba sekančią dieną, todėl šios staigmenos jums nereikės planuotis iš anksto. Gėles galėsite pristatyti tada, kai tik panorėsite. Kalbant apie pristatymo kainą, egzistuoja įvairių variantų. Kai kuriose įmonėse gėlių pristatymas yra visiškai nemokamas, kai kuriose apmokestinamas tam tikru mokesčiu priklausomai nuo atstumo, kai tuo tarpu kai kurios įmonės siūlo nemokamą gėlių pristatymą jei jūsų užsakymo suma viršija tam tikrą nustatytą sumą.

Į ką vertėtų atsižvelgti užsisakinėjant gėles? Tikriausiai reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokias gėles ar spalvas mėgsta žmogus, kuriam bus įteiktos gėlės ir pagal tai rinktis puokštę. Taip pat galite kartu su gėlėmis perduoti ir žinutę – tai dar labiau pradžiugins jūsų mylimą žmogų.

1 mintis apie “Kaip nustebinti mylimą žmogų?”

  1. Manau savo mylimą žmogų nustebinsite padovanoję tai, ko jam labiausiai norisi ar reikia. Viena geriausių dovanų yra paskatinti žmogų pradėti mokytis to, apie ką labiausiai svajoja, pavyzdžiui, tai galėtų būti fotografija. Tad kursai yra geras sprendimas dovanai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *