Kaip keliauti pigiau?

MagelanasKartais susidaroma klaidinga nuomonė apie tai, kad pigi kelionė tikrai negali būti labai gera. Vis dėl to, dabar kelionių agentūros, pavyzdžiui, https://magelanokeliones.lt/savaitgalio-keliones/ gali pasiūlyti pigių, tačiau tikrai labai gerų kelionių. Nereikia galvoti, kad jei pigu, tai būtinai bus blogai. Toks vertinimas tinka tikrai ne visais atvejais. Galima rasti puikių pasiūlymų, kurie bus pigūs ir geri. Tereikia pasirinkti tinkamai.

Nuo kelionių krypties priklauso ir kelionės kaina. Dažnai keliautojai domisi, kuri kryptis pigiausia, kaip sutaupyti bilietams ar kur apsistoti. Iš pigių krypčių reikia paminėti tokias šalis kaip Ukraina, Turkija ir Bulgarija. O štai, tarkim, Izraelis atsieis daug brangiau. Taigi, prieš renkantis kelionę, reikėtų pagalvoti ką norite pamatyti, kuri šalis ar miestas jus labiausiai domina ir tuomet pasidomėti ar turistams tai yra brangi kryptis, ar ne. Kaina priklauso ir nuo sezono. Visos šalys turi taip vadinamą turistų sezoną ir dažniausiai jis sutampa su šiltuoju metų laiku. Prasideda balandžio mėnesį ir tęsiasi iki pat spalio mėnesio. Norėdami sutaupyti, bet nenorėdami rinktis pačios pigiausios šalies, galite rinktis kelionės laiką ne turistų sezono metu. Tuomet sutaupysite bilietams, nakvynėms ir maitinimui.

Nakvynės taip pat turi lemiamos reikšmės galutinei kelionės kainai. Galima rasti įvairių pasiūlymų: viešbutis, nakvynės namai, butai, namai, apartamentai ir t.t. Apgyvendinimas skirstomas pagal kategorijas, tad norėdami gyventi gražiai, prabangiai ir kuo arčiau lankytinų ar svarbių vietų, turėsite brangiau sumokėti. Kalbant apie taupymą nakvynei, tai verčiau rinktis aukštesnės klasės apgyvendinimą. Be to, prieš užsakant nakvynę reikėtų perskaityti atsiliepimus. Keliaujant ne savarankiškai, o įsigijus pasiūlymą iš kelionių agentūros galite gerokai sutaupyti, nes dažnai kelionių agentūros turi puikius pigius pasiūlymus, kokių negausite, jei užsakinėsite savarankiškai. Taigi, norint sutaupyti, tačiau gyventi geresniame viešbutyje, galite kreiptis į kelionių agentūrą ir gauti gerų pasiūlymų, kuriuos galėsite palyginti su jūsų surastais bei pasirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą.

Kai tik pamatome pasiūlymą siūlantį pigiai keliauti, tai tuoj pat galima pamatyti kaip žmonės pasidalina į dvi stovyklas. Pirmieji iškart susižavi galimybe keliauti pigiau ir nieko nelaukę perka, o antrieji – apdairiai vertina visus už ir prieš. Šiuo metu pigi kelionė nebūtinai reiškia, kad kažkas čia slepiama ir bus bloga kelionė, nes pasirinkus patikimą kelionių agentūrą galima gauti pigių, bet labai gerų pasiūlymų.

1 mintis apie “Kaip keliauti pigiau?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *