Kaip išvengti investavimo klaidų per vieną dieną

Prekyba valiutomisTiek pradedantieji investuotojai, tiek seni vilkai žino, kad MetaTrader prekybos terminalas gali būti puiki galimybė užsidirbti. Dažniausiai investuotojai laikosi ilgalaikio investavimo plano, tačiau kartais verta išbandyti ir vienos dienos investavimo iššūkį ir per vieną dieną šiek tiek išjudinti savo ilgalaikę strategiją. Vienos dienos investavimo iššūkis yra tikrai rizikingas, tačiau jį reikia mokėti ir priimti iš anksto pasiruošus. Kaip padaryti, kad klaidų būtų kuo mažiau ir jums pasisektų?

Pasiruoškite investavimui: sukurkite strategiją

Į vieną investavimo dieną žvelkite kaip į koncentruotą periodą. Kaip jūs paprastai investuojate? Tikriausiai turite tam numatę biudžetą bei strategiją ir tą ir darote jums tinkamiausiu būdu. Tad planuodami vieną investavimo dieną MetaTrader prekybos terminale, taip pat galvokite ir apie ją. Jums reikia gero plano ir strategijos.

Ruoškitės ir blogiausiam, ir geriausiam

Sakoma – tikėkis geriausio, bet ruoškis blogiausiam. Iš tiesų pats pasakymas yra labai harmoningas. Mat tik tada, kai tu esi ramiai pasiruošęs blogiausiai situacijai, gali leisti sau tikėtis ir geriausios. Tau yra ramu, nes jeigu bus geriausia, tu būsi laimingas, o jeigu bus blogiausia – būsi tam pasiruošęs, tad niekas negąsdina. Tas pats ir investavime. Būtinai turėkite visus planus „B“ ir „C“ ir netgi „Z“.

Išlikite savo strategijoje, kad ir kaip sektųsi

Prasidėjus investavimo dienai, per kurią norėsite išjudinti savo pasiekimus ir šiek tiek sukelti bangų rinkoje, pirmiausia išlikite nuosaikus. Tikrai labai svarbu likti prie to savo plano, kokį esate sugalvoję. Jeigu to nedarysite, pasigailėsite. Būtinai galvokite, kas jums svarbu. Juk iš anksto pasiruošėte strategiją, tad kam staiga viską paleisti iš rankų? Tikimybių teorija jums rodo, kad geriau seksis, jeigu nuosekliai laikysitės savo varianto.

Sekite naujienas

Investavimo dienos metu kaip niekada būkite budrūs. Tai pareikalaus iš jūsų visiško atsidavimo, tačiau iš tiesų bus verta labai nuosekliai vertinti ir sekti visas naujienas. Tik tada galėsite žinoti, kas iš tiesų vyksta ir tinkamai sureaguoti savo investavimo planuose.

Baigę investavimo dieną, atlikite analizę ir apžvalgą

Nors ta investavimo diena baigsis, bet bendras jūsų darbas tęsis ir toliau. Nesvarbu, kaip praėjo ta diena, sėkmingai ar nelabai, uždėkite dar vieną pliusą sau – jūs pabandėte ir turėsite naujos patirties. O patirtis yra gerai, kai iš jos mokomės. Būtinai skirkite laiko savo veiksmų analizei ir pagalvokite, ko galėtumėte išmokti, ką patobulinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *