Išsirinkime dėžutę

Dedame į dėžutesGražus ekologiškas produktas maistui ir daiktams susidėti – dėžutės. Kai kurios įmonės siūlo ir internete pamatyti gražių įvairių dėžučių galeriją. Jeigu atidarinėjate naują produktų liniją savo versle, galbūt jums pravers išsirinkti patinkančią dėžutę ar jų seriją ir turėti, kur laikyti savo prekes bei daiktus.

Šakočų dėžutės

Jeigu kepate šakočius, žinote, koks tai įdomus darbas, nes nė vienas kitas maisto gaminys nėra gaminamas taip, kaip gaminamas būtent šakotis. Reikia specialios tešlos ir specialiaus kepimo pečiaus, kada ant vamzdžio sukasi nusotabi tešla. Šakotis gali būti įvairaus dydžio. Nedidelis kaprizingas šakotis arba milžiniškas imperatoriaus šakotis. Jiems geriausia turėti specialias dėžutes, nes paprastos dėžutės galėtų neapsaugoti šakočio. Jos dažniausiai gaminamos šešiakampės, tad į tokią kampuotai apvalią formą galima įstatyti šakotį ir jį uždengti. Tada galite būti tikri, kad šakotis tokioje dėžutėje saugiai pasieks užsakovą.

Tortui

Kitokios dėžutės yra skirtos tortams, tačiau mes esame jas matę daug kartų. Torto dėžutės esmė yra apačioje esantis visai negilus padas, tačiau taip pat turintis kelių centimetrų sieneles. Į tą padą bus dedamas tortas, dėl to sienelės ir negali būti aukštos. Antraip tektų tortą nuleisti iš labai aukštai, ir iškrapštyti vėliau iš gilios dėžės, o tai paveiktų jų išvaizdą. Geriausia, kai yra tas minėtasis padas ir ant jo tarsi ant lėkštutės puikiuojasi tortas. Toks padas yra estetiškas, jį netgi galima su tortu dėti tiesiai ant stalo ir ten tortą ir pjaustyti. Padas yra uždengiamas specialiu gaubtu kartoniniu – antrąja, didesne dėžutės dalimi. Padas visada yra iš storesnio, tvirtesnio kartono, kadangi jis turės atlaikyti visą torto svorį. Na o viršutinis kartonas – gaubtas gali būti paprastesnis.

Picų dėžutės

Paprastai jau vien pamatę picų dėžutę kartoninę, norime apsilaižyti lūpas – juk pica yra labai skanu. Galima pastebėti, kad pavasarį žmonės eina į lauką su stirtomis picų dėžučių ir neša jas į konteinerį. Taip turbūt yra dėl to, kad žiemą nesinori kažkur labai eiti iš namų ir smagu į namus užsisakyti picą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *