Gėlės – geriausia dovana ir namų puošmena

Gėlių siuntimas į namusAr pamenate tuos laikus, kai buvo madingos dirbtinės gėlės? Jos buvo dovanojamos, perkamos, jomis dekoruojami namai, biurai, o dabar viskas pasikeitė. Šiuo metu tiek daug įmonių, kurios siunčia gėles į namus, tad net nebereikia išeiti iš namų ar biuro tam, kad jas įsigyti. Taip, gyvos gėlės dabar ir vėl populiarumo viršūnėje.

Floristika toli pažengė. Dabar šios profesijos atstovai gali sukurti įvairias kompozicijas ir gražiausias gėlių puokštes. Net ir pageidaujant kažko ypatingo ar netradicinio – floristai pasirengę įgyvendinti kiekvieną pirkėjo norą. Šiuo metu nėra griežtų taisyklių, kurių reikia laikytis. Galima sukurti kompozicijas iš įvairių rūšių gėlių, kurių spalvos, dydžiai, aromatai yra visiškai skirtingi, o galima rinktis klasika tapusias vienos rūšies gėlių puokštes. Daug dėmesio skiriama ne tik gėlėms, bet ir įvairiems papildomiems papuošimams: kaspinams ar juostoms, dirbtiniams drugeliams ar vabzdžiams, perlams ar kristalams bei įvairiems kitiems daiktams, kurie tinka papuošti puokštę. Dažnai klausiama, ką rinktis norint madingos gėlių kompozicijos ar puokštės? Jeigu pageidaujama to, tai reikia rinktis iš neįprastų, ryškių, efektyvių gėlių. Šiuo metu vyraujančios gėlių mados suteikia puikias galimybes išsirinkti tai, ko reikia. Galima užsakyti įvairių formų, dydžių ir derinių puokštes.

Labai dažnai mes neturime laiko dovanų paieškoms, todėl viską atidedame paskutinei minutei. Tai tapo taip įprasta. Vis dėl to prekybininkai sugalvojo išeitį tokiems užimtiems žmonėms. Jie siunčia gėles į namus. Tai jau ne vienerius metus veikianti paslauga, kuri tampa vis populiaresnė. Užsakyti patikusias gėles dabar paprasta taip, kad net nereikia gaišti daug laiko. Tai taip patogu, nes viską galima atlikti internetu ar telefonu.

Prieš vykdant užsakymą reikia žinoti, kokių gėlių reikia. Tai priklauso nuo progos ir žmogaus, kuriam jos bus įteiktos. Lengviausia išrinkti tiems, kuriuos gerai pažįstame, nes žinote jų mėgstamas gėles, tačiau ką daryti, jei žmogaus pomėgių beveik nežinome? Tuomet belieka pasikliauti klasikiniais patarimais. Daugeliu atvejų tiks raudonos rožės. Tai universalios gėlės. Jos tinkamos tiek moterims, tiek ir vyrams. Amžius taip pat neribojamas. Galima su raudonomis rožėmis užsakyti jų kompoziciją. Tai taip pat atrodys labai gražiai.

Šiandieninė floristika toli pažengė. Tinkamai parinktos gėlės džiugina kiekvieną ir dovanoja nepamirštamas akimirkas. Visai nesvarbu ar jos bus skirtos dovanai, ar namams papuošti. Svarbiausia, kad jos gali suteikti tiek daug džiaugsmo kiekvienam iš mūsų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *