2015-ųjų vyriškos striukės internetu

Ne tik moterys, tačiau ir vyrai nori atrodyti nuostabiai ir ieško būdų, kurie galėtų padėti tai įgyvendinti. Šiuo metu drabužių rinka siūlo vyriškiams pačius įvairiausius tiek lauko, tiek vidaus drabužius, kurie skirti atrodyti puikiai. Vyriškos striukės internetu – populiarus pasirinkimas, kuomet už lango pradeda pūsti stiprus vėjelis. Dažniausiai tuomet žmonės pradeda svarstyti, kad laikas pasirūpinti šiltais drabužiais, kurie gali užtikrinti jaukumą. Tiesa, egzistuoja tiek daug pasirinkimų, kad nesunkai pavyks atrasti tiek funkcionalų, tiek stilistiškai akiai patrauklų stiliuką.

StriukėsVyriškos striukės internetu 2015-aisiais metais tapo ypač madingos. Tiesiog vis daugiau žmonių išbando interneto teikiamus privalumus ir drąsiai perka rūbus naudodamiesi virtualiomis prekybos vietomis. Juolab, internete visada galima atrasti kur kas daugiau pasirinkimų, tad rekomenduojame bent minimaliai susipažinti, kokia yra 2015-ųjų mada. Tiesa, norėtume akcentuoti, kad 2016-aisiais mados beveik nekis, tad įsigiję drabužį drąsiai su juo galėsite vaikščioti ištisus metus.

  • Šiais metais madingos ilgos vyriškos striukės internetu, kurios siekia bent jau pusę šlaunų. Tuo pačiu tai ne tik stilistiškai patrauklu, tačiau ir funkcionalu, kadangi ilgis apsaugo nuo šalčio. Bet kuriuo atveju tiek rudenį, tiek žiemą rekomenduojama nešioti kiek ilgesnes striukes, tačiau šie metai geri ir todėl, kad tokios striukės paprasčiausiai madingos.
  • Taip pat verta pabrėžti, kad rekomenduojama pasirinkti striukes, kurios yra iš brezentinės medžiagos. Štai tokios šiuo metu yra pačios populiariausios ir tokias siūlome išbandyti vyrams, kurie nori būti madingi. Tiesa, verta akcentuoti, kad šio tipo striukės tikrai nėra plonos, nes dažniausiai jų viduje yra dirbtinis kailis.
  • Taip pat šių metų rudens ir žiemos spalvos yra kiek tamsokos, tačiau tikrai ne juoda nuo kurios rekomenduojama visiškai atsiriboti. Vyriškos striukė internetu http://fashionclub.lt/63-vyriskos-striukes-paltai turėtų būti tamsiai mėlynos spalvos, gali būti pilkos ir puikiai tiks chaki spalvos striukė.
  • Vyriškos striukės gali būti puoštos įvairiausiais raišteliais ir būtina sąlyga būtų kapišonas, kuris padeda paprastą striukę padaryti kur kas gražesnę.
  • Taip pat norėtume pabrėžti, kad šios striukės turėtų būti kiek didokos, kad apkristų ant žmogaus. Tiesiog toks modelis. Tiesa, jeigu šaltuoju sezonu po lauko drabužiais mėgstate rengtis kitus drabužėlius – tuomet netgi rekomenduotina pirkti didelį dydį. Paprasčiausiai taip pavyks apsisaugoti nuo didelių šalčių.
  • Vyriškos striukės internetu turėtų būti su kišenėmis, kadangi tai ir aksesuaras, ir papildomą funkciją teikiantis aspektas. Visada į kišenes galite susidėti tuo metu rankose laikomas pirštines.

Skaityti toliau: 2015-ųjų vyriškos striukės internetu

Psichologo paslaugos – kontraversiška

Jūs tikrai girdėjote apie tai diskusijas, kad psichologo paslaugos yra labai kontraversiškas darbas. Vieni žmonės sako, kad psichologija kaip tik ir atvedė mus į geresnį žmogaus pažinimą, į jo teisių ir laisvių suvokimą. Kiti sako, kad ten viskas pramanai kaip kokia ezoterika. Taigi, nuomonės yra kelios. O ką patys psichologai apie tai kalba? Pokalbis su psichologe Ieva.

Sakykite, kodėl psichologo paslaugos vis dar taip kreivai vertinamos?

Psichologas patariaAišku, kad tai yra susiję su mūsų visuomenės kompleksais ir baimėmis. Daug žmonių bijo patys savęs, bijo kalbėti, jausti, būti savimi, net nežino tokios sąvokos, kas tu esi. Žmonės keičiasi, juos galima pakeisti, tačiau geriausia, jeigu jie jau nuo vaikystės būtų tinkamai auklėjami. Dažniausiai tai yra sunkiai įgyvendinamas dalykas, nes daugybė tėvų dar daro ir dabar tas klaidas. Vaikystėje vaikai grūdinami, ypač tai liečia berniukus. Jiems sakoma, kad šie turi būti tikrais vyrais, neverkti ir stengtis kuo daugiau savyje visko iškęsti, o ne pasakoti viską kaip kokioms mergiotėms. Su tokiu požiūriu auginami žmonės vėliau labai ir savyje užsisklendžia, ir kitokių negerovių patiria. Taigi, kai žmonės yra taip užgrūdinti, tai ir eiti kabėtis apie savo problemas, apie asmeniškus dalykus pas kažkokį visiškai nepažįstamą žmogų, ir dar tokį, kuris ima už tai pinigus, yra tikrai labai sunkiai suprantama.

Skaityti toliau: Psichologo paslaugos – kontraversiška