Vonios valymo paslaptys

Jeigu domina vonios restauravimas – einame gera linkme. Vienus dalykus galime atnaujinti tiesiog gerai išvalant, kitus verta atnaujinti su profesionalia technika.

Renovuoti vonią ir kriauklę

Ši renovacija įvyks ne jūsų pačių rankomis, nes to jūs nepadarysite patys, neturėsite reikalingos technikos. Verta išsikviesti vonios atnaujinimo meistrus, kuriems vonios restauravimas yra įprasta veikla. Tokiu atveju, senasis vonios paviršius bus užlietas nauja danga ir tai bus iš tiesų puikus pasirinkimas. Vonia atrodys kaip nauja, o ji juk ir yra pagrindinis akcentas. Taip pat galima atnaujinti ir kriauklę, jeigu ir šiai metas patirti Renesansą. Tuomet abu dalykus atnaujinsite vienu metu – pigiau kainuos, turėsite geresnį rezultatą.

Šveisti sienas ir grindis iš pagrindų

Sena vonia naujaiPaprastai senose voniose yra labai daug netvarkos. Netvarka yra užkrečiama – vos ji atsiranda vienoje vietoje, tuojau pat ima plisti ir paglemžia visą erdvę. Taip turbūt yra ir su vonios kambariu, kurio gerove dabar rūpinatės. Veikiausiai jums reikėtų pasistengti, kada vonios kambario plytelės ant sienų ir grindų būtų gerai nušveistos. Tam reikės – pirštinių, šveitimo kempinėlės ir šveitimo miltelių. Galite tikėtis tikrai palankaus rezultato, padirbėję keletą valandų. Tik nešveiskite per stipriai, kad nesubraižytumėte plytelių. Daugiausia dėmesio turbūt teks skirti įvairiems kampams, briaunoms, o ypač aplink vonią ir už jos, nes ten nuo drėgmės ir neprieinamumo bus prisirinkę daugiausia nešvarumų. Taigi, švarintis reikės tikrai iš peties.

Išvalyti spinteles

Verta iškraustyti visas spinteles ir kaip reikiant jas išvalyti. Kai kurias lengvas plastikines gal net galima nukabinti nuo sienos ir jas gražiai pamerkti kuriam laikui, jeigu nešvarumų lygis tikrai didelis. Jeigu buvo daug pelėsio, yra lipnių paviršių, atsiradusių nuo lipdukų, yra daug kitų nešvarumų ženklių, tikrai verta pasistengti gražiai išvalyti ir kuriam laikui pamerkti šiltame vandenyje. Vėliau viską iššluosčius galima atgal sudėti buteliukus ir kitus dalykus. Beje, taip pat galima ir užsiimti saviveikla bei, pavyzdžiui, perdažyti spintelę, ją nulakuoti ar kitaip atnaujinti.

Išplauti dušo užuolaidą arba nupirkti naują

Galima pasirūpinti ir dušo užuolaida, kuri, laikui bėgant, tampa nebe apsauga, o šlykštyne. Jeigu ji per ilga, dažnai mirksta vandenyje, tarpuose kaupiasi nešvarumai, užuolaida taip pat ima gelsti. Tad tuomet tikrai verta ją kokiu nors būdu patrumpinti ir išvalyti. Jeigu užuolaida pigi ir neišsivalo, galima ir nusipirkti, juk nauja kainuos vos kelis eurus. Pakabinti naujus rankšluosčius – taip pat gera idėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *