Vonios kambario įranga ir aksesuarai: ko prireiks tobulai voniai?

Tobulas vonios kambarys, turbūt, kiekvieno mūsų vaizduotėje atrodo skirtingai. Vis dėlto, kad vonia naudotis būtų patogu ir malonu, visi turime žinoti, kas yra kokybiška vonios kambario įranga ir kokių vonios aksesuarų mums prireiks, kad galėtume mėgautis maksimaliomis komforto sąlygomis. Kad vonios kambario įranga ir aksesuarai atitiktų jiems keliamus kokybės ir praktiškumo reikalavimus, visuomet rekomenduojame bendradarbiauti su rinkoje palankiai vertinamu pardavėju ir investuoti į žinomų prekių ženklų gaminius, kuriems suteikiamos ilgaamžės kokybės garantijos.

Svarbiausia vonios kambario įranga

Vonios kambario įrangaVienas svarbiausių darbų, kuriuos turite atlikti prieš keliaudami į vonios kambario įrangos parduotuvę, – nusibraižyti savo vonios planą ir nuspręsti, kur ir kokie vonios baldai stovės. Pagalvokite, ar pageidaujate įsirengti tik vonią, ar norėtumėte turėti erdvų dušą, o gal jūsų vonios kambaryje atsiras vietos abiems? Taip pat nepamirškite unitazo, plautuvių, vonios spintelių ir kitų vonios baldų. Braižydami vonios kambario planą, atlikite tikslius matavimus, kad žinotumėte, kokio dydžio įranga jums bus reikalinga. Vonią planuokite taip, kad liktų užtektinai erdvės pereiti nuo plautuvės prie vonios, kad atsidarančių sistemų durelės (pvz., spintų ar dušo kabinos) nesitrankytų į kitus baldus ir nekeltų jums papildomų nepatogumų.

Svarbu nuspręsti, ar montuosite potinkines ar virštinkines santechnikos sistemas. Virštinkinės yra montuojamos jau atlikus vonios kambario apdailos darbus, tačiau jei renkatės potinkines sistemas, nepamirškite šių darbų suplanuoti dar prieš plytelių klijavimą. Būtina nuspręsti ir tai, kokie maišytuvai bus naudojami vonioje. Tinkamai parinkta vonios kambario įranga užtikrins maksimalų patogumą, todėl nebijokite apsibrėžti savo lūkesčių. Galite rinktis tiek tradicinius, tiek sensorinius vandens maišytuvus. Pastarieji yra ypatingai naudingi tuomet, jei namuose auga maži vaikai, kurie gali pamiršti užsukti vandens čiaupą (arba jo nepasiekia). Svarbu įvertinti ir termostatinės įrangos privalumus, kuri saugo nuo rankų nusideginimo, taip pat padeda efektyviai taupyti kasdien naudojamą vandenį ir jūsų laiką, praleidžiamą duše.

Apgalvoti vonios kambario aksesuarai

Nemažiau nei vonios kambario įranga, svarbūs ir čia naudojami aksesuarai. Tiesa, nereikėtų vonios pernelyg užkrauti, nes tokia erdvė vizualiai sumažės, be to, dėl itin didelio daiktų kiekio vonia gali tapti nepatogi naudoti, o jos priežiūros ir valymo darbai pareikalaus kur kas daugiau laiko, nei norėtumėte. Kad vonia būtų patogi, aksesuarai turi būti praktiški ir atitinkantys jūsų poreikius. Dažniausiai čia kalbama apie rankšluosčių, tualetinio popieriaus laikiklius, muilines, stiklinaites ir kitus aksesuarus, kuriuos naudosite kiekvieną dieną. Labai svarbu išlaikyti stilistinę aksesuarų harmoniją. Tiesa, interjero specialistai teigia, kad ramių spalvų vonios kambariui puikiai tiks ir ryškiaspalviai aksesuarai, kurie taps šios erdvės akcentu ir suteiks jai žaismingumo.

1 mintis apie “Vonios kambario įranga ir aksesuarai: ko prireiks tobulai voniai?”

  1. man asmeniškai vienas iš svarbiausių dalykų vonioje yra smilkalai. Žiauriai padeda atsipalaiduoti, atrodo tai virto mano kaip ir ritualu, užsidarau viena vonioje su ramia tylia muzika ir užburiančiais kvapais. Gerai, kad smilkalai internetu yra pardavinėjami, tai atradus savo favoritus jau iškart daugiau užsisakau vienu metu ir nereikia sukti galvos, kai jie pasibaigia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *